Kripto HaberleriBorsaBinance'ten Dev Anlaşma: Dünyanın En Prestijli Ödül Törenlerinden Birine Sponsor Oldu!

Binance’ten Dev Anlaşma: Dünyanın En Prestijli Ödül Törenlerinden Birine Sponsor Oldu!

Takip et

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bugün yaptığı duyuruya göre Grammy Ödülleri’nin resmi sponsoru oldu.

“Binance’in Anlaşması Kripto Paraların Ana Akım Haline Gelmeye Başladığını Gösteriyor”

Bu gelişme ile birlikte ilk kez bir kripto şirketi Kayıt Akademisi ile ortaklık kurdu. Kripto topluluğuna göre bu durum ana akımda giderek artan kripto benimsenmesine işaret ediyor.

Binance kurucu ortağı Yi He, yaptığı açıklamasında son işbirliği ile birlikte Grammy Ödülleri’nde Blockchain tabanlı bazı deneyimler göreceğimizi de söyledi.

4 Nisan tarihinde gerçekleşecek ödül törenine sponsor olmaya karar veren diğer şirketler arasında teknoloji devi IBM, ödeme şirketi Mastercard, otel zinciri Hilton, People Magazine ve diğerleri yer alıyor.

Ödül Töreni 4 Nisan’da Türkiye Saati ile 03:00’te Başlıyor

Dünyanın en prestijli müzik ödülleri organizasyonu olan Grammy, 4 Nisan tarihinde Türkiye saati ile 03:00’da Las Vegas’ta gerçekleşecek. Aslında ödül töreninin 31 Ocak’ta yapılması planlanıyordu ancak Omicron varyantının o dönem yaygınlaşmaya başlaması nedeniyle tören ertelenmişti.

Ödül törenine bir haftadan az bir zaman kalmışken bütün gözler tabii ki yılın albümü, plağı, şarkısı ve sanatçısı ödüllerinde olacak.

20 yaşındaki pop yıldızı Billie Eilish, iki yıl önce büyük kategorilerin tamamında ödülü almayı başararak ses getirmişti. Bu yılın ödüllerinde ünlü yıldız yeniden bu ödüllerin en büyük adaylarından biri olarak gösteriliyor.

Binance’in bu hamlesi ile birlikte büyük kripto para borsalarının küresel çapta ses getiren etkinliklere sponsor olma geleneği devam ettirilmiş oldu. Kısa bir süre önce Crypto.com da Super Bowl etkinliklerinde reklam göstermeyi başarmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları