coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance’ten Hem Listeleme Hem de Delist Duyurusu! İşte Etkilenen 6 Altcoin!

Binance’ten Hem Listeleme Hem de Delist Duyurusu! İşte Etkilenen 6 Altcoin!

Binance bugün hem delist hem de listeleme duyurusu yaptı, duyurular ALGO, DYN,SXP, TUSD, 1000SATS ve IO için geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance altcoin duyurularına devam ediyor. Bu noktada Binance bugün hem delist hem de listeleme duyurusu yaptı.

Buna göre duyurular ALGO, DYN,SXP, TUSD, 1000SATS ve IO için geldi

Binance, ALGO/ETH, DYM/FDUSD, SXP/BNB ile BTC/TUSD, TUSD/USDT işlem çiftlerini delist edeceğini;1000SATS/USDC ve IO/USDC işlem çiftlerinin ise listeleneceğini açıkladı.

“Kullanıcıları korumak ve yüksek kaliteli bir ticaret piyasası sürdürmek için Binance, listelenen tüm spot ticaret çiftlerini periyodik olarak inceler ve zayıf likidite ve işlem hacmi gibi çeşitli faktörler nedeniyle belirli spot ticaret çiftlerini listeden çıkarabilir.

En son incelemelerimize dayanarak Binance, 12.07.2024 saat 03:00 (UTC) tarihinde ALGO/ETH, DYM/FDUSD, SXP/BNB spot işlem çiftlerinde ticareti kaldıracak ve durduracaktır.

Ayrıca Binance Margin, TUSD’yi 224.07.2024 saat 06:00 (UTC) itibarıyla Çapraz ve İzole Margin’den çıkaracak

Çapraz Marj Çiftleri: BTC/TUSD, TUSD/USDT

İzole Marj Çiftleri: BTC/TUSD, TUSD/USDT”

Listeleme Duyurusu da Geldi!

Binance ayrıca 1000SATS/USDC ve IO/USDC spot ticaret çiftlerini 12.07.2024 saat 08:00 UTC’de listeleyeceğini duyurdu.

“Binance Spot’ta sunulan işlem seçeneklerinin listesini genişletmek ve kullanıcıların işlem deneyimini iyileştirmek amacıyla Binance, 1000SATS/USDC ve IO/USDC işlem çiftleri için 12 Temmuz 2024 08:00 (UTC) itibarıyla işlemleri açacaktır .

Ayrıca Binance, 12.07.2024 saat 08:00 (UTC) itibarıyla 1000SATS/USDC ve IO/USDC işlem çiftleri için Trading Bot hizmetlerini de etkinleştirecektir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları