HaberlerXRP

Binance’ten Ripple Yatırımcılarını Sevindirecek Haber! XRP Fiyatı Yüzde 10 Arttı!

Binance Futures listelemesi, XRP'nin ciddi bir yükselişe geçmesini sağladı.

Ünlü kripto para borsası Binance, XRP/USDT vadeli işlem sözleşmelerini Binance Futures platformunda listelediğini duyurdu. Kısa sürede gözle görülür bir yükseliş kaydeden XRP/USDT işlem çifti, 75x kaldıraçlı işlem seçeneği ile sunulacak. Yüzde 9.63 oranında yükseliş kaydeden XRP,  an itibarıyla  0.213 dolardan işlem görüyor.

Binance Futures piyasada yer aldığı ilk günden bu yana son derece popüler bir vadeli işlem platformu olarak göz doldurmakta. Müşterilerine kesintisiz ve sürdürülebilir alım satım hizmeti sunan Binance Futures, bu yeni listeleme kararıyla global piyasalardaki tercih edilirliğini bir kat daha artırmış oldu.

Matthew Graham’ın da Twitter’dan yaptığı açıklamada belirttiği gibi XRP şu ana kadar yüzde 8’den fazla bir yükseliş kaydetti hatta an itibarıyla bu yükseliş yüzde 10’ları buldu. Bakalım bu son gelişme, XRP yatırımcılarına bekledikleri kazancı getirecek mi?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu