blank
HaberlerXRP

Binance’ten Ripple Yatırımcılarını Sevindirecek Haber! XRP Fiyatı Yüzde 10 Arttı!

Binance Futures listelemesi, XRP'nin ciddi bir yükselişe geçmesini sağladı.

Ünlü kripto para borsası Binance, XRP/USDT vadeli işlem sözleşmelerini Binance Futures platformunda listelediğini duyurdu. Kısa sürede gözle görülür bir yükseliş kaydeden XRP/USDT işlem çifti, 75x kaldıraçlı işlem seçeneği ile sunulacak. Yüzde 9.63 oranında yükseliş kaydeden XRP,  an itibarıyla  0.213 dolardan işlem görüyor.

Binance Futures piyasada yer aldığı ilk günden bu yana son derece popüler bir vadeli işlem platformu olarak göz doldurmakta. Müşterilerine kesintisiz ve sürdürülebilir alım satım hizmeti sunan Binance Futures, bu yeni listeleme kararıyla global piyasalardaki tercih edilirliğini bir kat daha artırmış oldu.

Matthew Graham’ın da Twitter’dan yaptığı açıklamada belirttiği gibi XRP şu ana kadar yüzde 8’den fazla bir yükseliş kaydetti hatta an itibarıyla bu yükseliş yüzde 10’ları buldu. Bakalım bu son gelişme, XRP yatırımcılarına bekledikleri kazancı getirecek mi?

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu