coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBasın BülteniBinaryX ve AiGC Laboratuvarları, Metaverse'de İlk Yapay Zeka Destekli Sanal Gerçeklik Oyununu...

BinaryX ve AiGC Laboratuvarları, Metaverse’de İlk Yapay Zeka Destekli Sanal Gerçeklik Oyununu Geliştiriyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

BinaryX bugün, Sanal Gerçeklik (VR) ve Yapay Zeka Oyun İçeriğine (AIGC) genişleme planlarını duyurdu. GameFi uzmanlıklarını temel alan BinaryX’in, yapay zeka tabanlı VR oyunlarının çığır açan yeni bir GameFi türünü geliştirmek için VR ve AIGC ortakları AiGC Labs ile anlaşmalar yaptığı bildirildi.

Metaverse’deki İlk Yapay Zeka Destekli Sanal Gerçeklik Oyunu

Ekibe göre BinaryX, AiGC Labs ile işbirliği içinde hem VR hem de AIGC’yi yoğun bir şekilde içeren ilk VR oyununun lansmanına hazırlanıyor. Ekip, oyunun tüm ayrıntılarını henüz yayınlamadı, ancak oyunun, Doğu Asya folklorundan kahramanlar ve karakterlerden ilham alan, karakter açısından zengin bir evrende geçeceğini ima etti.

Bu, Apple’ın 5 Haziran’daki Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı etkinliği sırasında VR kulaklığı Apple Vision Pro’yu resmi olarak açıklamasından hemen sonra geliyor.

Oyun Tasarımı için ChatGPT ve GameGPT’yi Kullanıyorlar

Ekip, ChatGPT ve GameGPT ile ilgi çekici oynanış, karakterler oluşturmak ve oyunları için ikna edici anlatılar oluşturmak için deneyler yaptıklarını açıkladı.

AI modelleri, ekibin çevre düzeni, zorluklar ve seviye tasarımı için fikirler de dahil olmak üzere dünya inşa etmeye yönelik fikirleri keşfetmesine ve iyileştirmesine yardımcı oldu. AiGC Labs ile işbirliği içinde yapay zeka destekli VR oyununun yanı sıra BinaryX, bu yıl içinde piyasaya sürülecek olan yapay zeka destekli ayrı bir oyun üzerinde çalışıyor.

BinaryX Büyüme Başkanı Rudy, “VR ve AIGC teknolojilerine yönelik en son girişimimizi duyurmaktan inanılmaz derecede heyecanlıyız” dedi.

“Web3 oyun endüstrisinde yeniliğin sınırlarını zorlamaya devam ederken bu, şirketlerimiz için önemli bir kilometre taşı. Ortaklarımızla birlikte ekibimiz, oyun deneyimini yeniden tanımlayacak ve oyuncuları büyüleyecek bir oyun yaratmak için yetenek ve özveri sağladı.

Daha önce hiç olmamıştı. Oyunu yakında oyuncularımıza açıklayacağımız için heyecanlıyız.”
Oyun şu anda hala geliştirilme aşamasındadır ve resmi sürümle ilgili daha fazla ayrıntı sosyal medya hesaplarında paylaşılacaktır.

BinaryX Hakkında

BinaryX bir GameFi ve IGO platformudur ve CyberChess, CyberDragon ve CyberLand gibi popüler blockchain oyunlarının arkasındaki şirkettir. Bu oyunlar BNB Zincirinde çalışır.

BinaryX, oyun geliştirmenin yanı sıra, İlk Oyun Teklifi (IGO) hizmetleri sunarak tam teşekküllü bir GameFi platformuna dönüştü ve oyun geliştiricilere kendi platformlarında GameFi projelerini başlatma fırsatı verdi ve kullanıcıların yenilikçi yeni ürünlere erken erişim elde etmelerini sağladı.

BNB Zincirindeki en iyi 10 projeden biri olan BinaryX, 100.000’den fazla madeni para sahibi ve aylık 30.000 aktif cüzdandan oluşan geniş bir topluluğa sahiptir. Aynı zamanda, 200 milyondan fazla piyasa değeriyle BNB zincirindeki ticaret hacmine göre en iyi birkaç metaverse projesinden biridir. BinaryX ayrıca, ayı piyasasına rağmen sürekli olarak güçlü performans sergileyen $BNX adlı bir tokene sahiptir.

BinaryX hakkında daha fazla detay ve bilgi için lütfen adresini ziyaret edin.

Resmi web sitesi | Medium | Discord | Telegram | Twitter

BinaryX’in oyunlarına kendi web sitelerinde ve YouTube‘da göz atın

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları