binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBir Yatırımcı 8 Dakikada 56 Bin Dolar Kazandı: İşte Aldığı O Altcoin!

Bir Yatırımcı 8 Dakikada 56 Bin Dolar Kazandı: İşte Aldığı O Altcoin!

Lookonchain'in paylaşımına göre Bir yatırımcı Binance'in AXL listelemesini duyduktan hemen sonra AXL aldı ve tam sekiz dakika sonra satış yaparak 56.000 dolar kazandı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yaptığı altcoin listelemeleri ile fiyatları etkilemeye devam ederken son listeleme kararını Axelar (AXL) isimli altcoin için aldı.

Bu kararı AXL fiyatında önemli yükseliş yaşanmasını sağlarken, bu listeleme haberini değerlendiren akıllı bir yatırımcı sekiz dakikada 56.000 dolar kazandı.

İlgili Haber  PEPE Milyoneri Dev Balina Boğa Sepetini Oluşturmaya Başladı: Shiba Inu (SHIB) Dahil Dört Altcoinde Yüklü Alım Yaptı!

Lookonchain‘in paylaşımına göre Binance’in AXL listelemesini duyduktan hemen sonra AXL aldı ve tam sekiz dakika sonra aldığı AXL’leri sattı.

Bu kısa süreli alım satımından ise 56.000 dolar kazandı.

“Bir tüccar Binance’in AXL’yi listelediğini duyurduktan 1 dakika sonra AXL satın almak için hızlı bir şekilde 500K USDT harcadı.

Daha sonra hemen AXL’lerini sattı ve 56.000 USDT aldı.

Sadece 8 dakikada 56.000 USDT yaptı!”

Son 24 saat içerisinde %80’e varan yükseliş kaydeden AXL yazım esnasında %31’lik yükselişle 2,03 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail