Bitcoin

Birileri Bu Sabah 50 Milyon Dolarlık Bitcoin Aktardı

Kim veya kimler olduğu bilinmeyen Bitcoin zengini birileri bu sabah Binance isimli kripto para borsasındaki cüzdanına tam 50 milyon dolarlık Bitcoin varlığı aktardı.

Whale Alert (Balina Alarmı) adlı kripto para birimi transferlerini izleyen Twitter.com’da bir hesap bu sabah alarm verdi. Binance’a 50 milyon dolar değerinde Bitcoin gönderildiğini ve 5.000’den fazla Bitcoin’in tek seferde gönderildiği açıklandı. 8.500 doların altında alıcı bulan Bitcoin, bugün gün içerisinde işlemin yapıldığı dakikalarda 8.600 dolardan alıcı buluyordu.

Bu transferin bir satış işlemi olup olmadığı ve daha yüksek fiyatla satış için Binance borsasında mevcut olan kripto para cüzdanına aktarılıp aktarılmadığı konusu ise bilinmezliğini koruyor. Çok sayıda kripto para yatırımcısı bu tür büyük Bitcoin varlık aktarımı durumunun şüphe uyandırdığına dikkat çekerken, Binance ve diğer kripto para birimi borsaları ise bu kadar yüksek tutarlı işlemlerin olduğu hesap sahipleri ile yakından ilgileniyor ve daha fazla destek sunuyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu