Bitcoin

Birileri Bu Sabah 50 Milyon Dolarlık Bitcoin Aktardı

Kim veya kimler olduğu bilinmeyen Bitcoin zengini birileri bu sabah Binance isimli kripto para borsasındaki cüzdanına tam 50 milyon dolarlık Bitcoin varlığı aktardı.

Whale Alert (Balina Alarmı) adlı kripto para birimi transferlerini izleyen Twitter.com’da bir hesap bu sabah alarm verdi. Binance’a 50 milyon dolar değerinde Bitcoin gönderildiğini ve 5.000’den fazla Bitcoin’in tek seferde gönderildiği açıklandı. 8.500 doların altında alıcı bulan Bitcoin, bugün gün içerisinde işlemin yapıldığı dakikalarda 8.600 dolardan alıcı buluyordu.

Bu transferin bir satış işlemi olup olmadığı ve daha yüksek fiyatla satış için Binance borsasında mevcut olan kripto para cüzdanına aktarılıp aktarılmadığı konusu ise bilinmezliğini koruyor. Çok sayıda kripto para yatırımcısı bu tür büyük Bitcoin varlık aktarımı durumunun şüphe uyandırdığına dikkat çekerken, Binance ve diğer kripto para birimi borsaları ise bu kadar yüksek tutarlı işlemlerin olduğu hesap sahipleri ile yakından ilgileniyor ve daha fazla destek sunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu