bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBirleşik Devletler ünlü ekonomisti: Kripto paralar tamamen çökmüş halde!

Birleşik Devletler ünlü ekonomisti: Kripto paralar tamamen çökmüş halde!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Birleşik Devletler ünlü ekonomistlerinden Dr. Nouriel Roubini, kripto paralar ile ilgili yaptığı son açıklamasında kendisinin bu yönde düşüncesinin kripto paraların tamamen çökmüş olduğu yönünde olduğunu açıkladı. Ciddi açıklamaları ve 2008 yılı ekonomik küresel krizini 1.5 yıldan daha uzun süre önceden bilen ekonomist olması dolayısı ile tüm açıklamaları ayrı bir değer taşıyan Roubini, bugün ise kripto paraların tamamen hasar almış ve çökmüş olan bir araç olduğunu açıkladı.

Birleşik Devletler ünlü ekonomistlerinden Dr. Nouriel Roubini, kripto paralar ve Bitcoin ile ilgili olarak ”bunlar bir para birimi değiller, kripto paralar olarak ifade edilen araçların bir sabit değeri veya alım gücü yok, Bitcoin’in durumu çok kötü, diğer kripto paraların durumu daha da fazla kötü” ifadelerini kullandı.

Bu şekilde iddialar vardı

Kripto para piyasasının oldukça iyi sadık bağımlıları dahi kripto paralar ile ilgili 2018 yılında ciddi bir çöküş sürecine girildiğini ve bu sürecin devam ettiğini belirterek, Bitcoin’in kendisini toparlaması için uzunca bir süreye ihtiyaç duyabilecek olduğunu ve popülasyonun azalmasının kripto paraların tekrar birkaç yıl sonra yeniden ortaya toparlanmış bir şekilde çıkması için gerektiğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları