Blockchain

Birleşmiş Milletler (BM) Blockchain Teknolojisinden Yarar Sağlayabilir

Birleşmiş Milletler (BM) kontrol ve takip zincirini Blockchain ile yönetebilir.

Birleşmiş Milletler (BM) dünyanın her ülkesinde belirli projeleri bulunan Kuzey Kore dışında tüm ülkelerde aktif faaliyet gösteren ve Kuzey Kore ile ilgili bile raporlar hazırlayarak bu raporları kamuoyu ile paylaşan dünyanın en etkili ve en büyük kuruluşlarından birisi. BM, ilk zamanlarında dünyanın 190’dan fazla ülkesinde olan biteni kontrol etmek, yardımlar yapmak ve düzeni korumak amacı ile kurulmuş olsa da daha sonradan sağlık alanında birçok desteklere imza attı. Birleşmiş Milletler (BM) bazı ülkelere gönderdiği gıda konvoylarının takibini yapmak için ise normal takip sistemlerini kullanıyor ve bu takip sistemleri ile kontrol oldukça uzun zaman alabiliyor ve anlık olarak veri alınamıyor.

Blockchain hayat kurtarabilir

Birleşmiş Milletler (BM) için Blockchain teknolojisi hayat kurtarıcı olabilir. Bu teknolojiden yararlanmak için belirli ürünler geliştirmek ve bu programları kullanmak BM’nin gelecekte gıda konvoylarının takibi için büyük kolaylık yaratabilir. Henüz Birleşmiş Milletler (BM) zincir teknolojisini test ediyor ve birçok takip işleri için bu teknolojiden yararlanmıyor. BM’nin planları ise bilinmezliğini henüz korumakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu