Haberler

Bitcoin 1.800 Dolar Sınırına Mı Düşecek?

Murad Mahmudov'un açıklamaları piyasada tedirginlik yarattı.

Bitcoin analisti Murad Mahmudov, kripto paraların geleceğinin kısa vadede iyi olamayabilecek olduğunu açıkladı. Bitcoin için 1.800 dolara kadar düşebileceği tahmininde bulunan Murad Mahmudov, kripto para sahiplerinin kısa sürede yükseliş beklememesini ve 1.800 dolara kadar düşüş bekleyebilecek olduklarını açıkladı. Bitcoin hakkında yaptığı açıklamasında kripto para birimlerinin kısa vadede yükselmeyecek olduğunu bir süre önce belirten ünlü isim, bugün ise Bitcoin beklentilerinin düşük tutulması önerisinde bulundu. Bitcoin 1.800 dolar seviyesine düşecek mi, yükselecek mi tartışmalarının arasında kalan isimler ise iki arada, bir derede kaldıklarını belirtti.

Bitcoin kısa sürede yükseliş göremiyor olabilir ve bu kısa vadede böyle sürebilir. Yatırımcılar, Bitcoin beklentisini düşük tutmalı ve 1.800 dolara kadar düşüşlerin olabileceğini hesap etmeli. Kripto para fiyatlarında benim beklentim en popüler kripto para birimi olan Bitcoin’e dair kısa sürede yükselmeyecek olduğu ve 1.800 dolara kadar gerileyebileceği yönünde. – Kripto para analisti Murad Mahmudov.

Sadece Murad Mahmudov değil, kripto para analistlerinin bir bölümü son zamanlarda kripto paralarda düşüş beklentilerini belirtiyor ve yatırımcıların çok dikkatli olması uyarısında bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu