Bitcoin

Bitcoin Ağı 1 Milyar Doları Sadece Bir Kahve Fiyatına Transfer Edebiliyor

Blockchain izleme kaynağı BitInfoCharts tarafından yapılan açıklamada Bitcoin ağının bir kahve fiyatına 1 milyar dolar transfer edebildiği belirtildi.

Kripto paraların transfer ve para transferi için kullanıldığı bilinen bir gerçek. Artık insanlar bazen banka komisyonlarından kurtulmak, bazen ise farklı sebepler dolayısı ile kripto para birimi Bitcoin’i kullanmaya başladılar ve Bitcoin sahibi olan çok sayıda insan bunun en önemli ve en gizli para transfer yöntemlerinden bir tanesi olduğunu anladı. Blockchain izleme kaynağı BitInfoCharts tarafından yapılan yeni bir açıklamada ise Bitcoin ağının 1 milyar dolarlık bir transferi sadece 4 dolar karşılığında transfer edebildiği, bu ücretin sadece 1 kahve fiyatına eşdeğer olduğu açıklandı.

1 milyar kadar bir ödemeyi hangi para türünden olursa olsun başkasına göndermek bankalar yoluyla binlerce lira transfer ücretine sebep olabilir. Bitcoin ise bunu 4 dolara çözebiliyor.

Bitcoin’in bu güzel özelliğinden yararlanan çok sayıda insan para transferini geçmişe nazaran daha kolay yapabiliyor ve insanlar ödeme yaparken kripto para birimlerinin bu komisyon özelliğinden çok memnun olduklarını, fiyatın değişmesi riski olsa bile kısa süre içerisinde onaylanması nedeniyle Bitcoin’in en güvenilir para ve ödeme transferi seçeneklerinden bir tanesi olduğunu düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu