Kripto Para

1 Yılda Bitcoin Ne Kadar Kazandırır? – Uzun Vadeli Yatırım Doğru Bir Karar Mı?

Bitcoin 1 yılda ne kadar kazandırır?

Bugün 8.300 dolardan Bitcoin alan bir yatırımcı 1 yıl hiç satış yapmazsa ne kadar kazanır? Bununla ilgili bazı soru işaretleri var ve bu soru işaretlerini henüz gidermek mümkün olmadı. Bitcoin fiyatının 300 dolar değer kaybetmesi ile 8.600 dolardan 8.300 dolar seviyesine gerilemesi yatırımcıları bekledikleri bir düşüş olsa da piyasada kayıplara sebep oldu. 9.000 dolar ve 10.000 dolar beklentileri tutmazken, 1 yıl hiç satış yapılmasa Bitcoin ne kadar kazandırırdı?

Bundan 1 yıl önce tam da bugün Bitcoin satın almış olsaydınız 6.800 dolardan satın alırdınız ve bugün %30’dan fazla kazanç elde edebilirdiniz. 1 yıl uzun vadeli bir yatırımda %30 daha fazla kazanç elde etmeniz çok iyi bir fırsat olduğu gibi başka yatırım araçlarının bu kadar fazla artması da dünyada pek görülmüş bir şey değildir.

Bununla birlikte Bitcoin satın almış olsanız ve bundan 1 yıl sonra ne kadar olacağını öğrenmek isterseniz bu da mümkün olmayan bir beklenti olurdu. Tam tersi de olabilir ve bundan 1 yıl sonra 1.00 dolara da düşüş mümkün veya 1 milyon dolara da yükselmesi mümkün. Absürt kazanç beklentisinde olmayan yatırımcılar için 1 yıl süreyle uzun Bitcoin veya başka bir kripto para birimi satın almak mümkün.

Yüksek bir kazanç beklentiniz var ise bu durumda bir süre beklemek ve kısa vadeli yatırımlar yapmak daha iyi seçenek olabilir.

Analistler tarafından yapılan Bitcoin’in uzun vadeli tahminlerini öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz:

İlgili Haber
Bitcoin 3, 6 ve 12 Aylık Fiyat Tahmini

*Bu içerik yatırım önerisi niteliği taşımaz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu