Kripto HaberleriAnalizBitcoin 10.000 Dolar! Sonunda Beklenen Oldu

Bitcoin 10.000 Dolar! Sonunda Beklenen Oldu

Takip et

Bitcoin son günlerde istikrarlı artışlarını sürdürüyor. Yatırımcılar ve analistler son günlerde özellikle BTC fiyatına dikkat kesilmiş durumdalar. Nihayet Bitcoin 10 bin doları geçecek mi? soruları bugün son buldu ve yatırımcıların sene başından beri hatta yakalık 15 aydır bekledikleri seviye olan 10.000 dolar seviyesi nihayet geçildi.

Artış eğiliminde olan BTC‘de Saat 02.30 sıralarında ciddi alım hacmi kesilmedi ve 10.000 dolar olan Bitcoin’in önündeki en büyük direnç noktalarından birisi kırılmış oldu. 10.000 doların geçilmesi ile beraber artış yönü yukarı yönlü olarak devam ediyor. An itibarı ile 10.150 dolar seviyelerinde işlem gören BTC adeta yatırımcıların akınına uğradı. Ancak ciddi artışlardan sonra bir geri çekilme olabileceği ihtimalini unutmamak gerek.

Bu seviyenin geçilmesinden sonra bazı analistlerin dediği gibi 15.000 dolar seviyeleri yakın zamanda görülebilir.

İlgili Haber
Winklevoss İkizlerinden İddialı Bitcoin Tahmini

310 milyar dolar seviyesine yükselen kripto para piyasa hacmi 300 milyar doların üzerine iyice kendini sabitlemiş durumda. Bitcoin’e bakıldığı zaman ise 180 milyar dolarlık piyasa hacmi ile tüm piyasanın yüzde 58.5’ini elinde tutuyor.

BTC’nin bu artışına sessiz kalmayan altcoinler de yüzde 10’lara varan artış yaşadı. Alım hacminin yükselmesi ile beraber ETH 300 dolar direncine, XRP ile 0,45 dolar direncine, Litecoin ise 140 dolar direncine yakın seviyelerde işlem görüyor.

Öte yandan 38,77 dolar seviyesinde işlem gören  Binance Coin de tarihinin en yüksek seviyesine tırmanmış durumda.

Kripto para fiyatlarını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz. bitcoinsistemi.com/kripto-para-anlik-fiyat

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları