AnalizBitcoin

Winklevoss İkizlerinden İddialı Bitcoin Tahmini

"... BTC 15 Bin Dolara Yükselebilir."

Bitcoin deyince aklan gelen isimlerden olan Winklevoss kardeşlerden Tyler Winklevoss, Bitcoin hakkında açıklamada bulundu. Bitcoin’in yükseleceğini düşünen Tyler, 9200 dolar seviyelerinde işlem gören ve yatırımcılar tarafından 10.000 dolara yükselmesi umut edilen BTC için yatırımcıları sevindirecek tahminde bulundu.

“10.000 Dolar Aşılırsa 15.000 Dolar Çok Rahat Geçilir”

9000 – 9400 dolar seviyelerinde işlem gören BTC hakkında konuşan Tyler, 10.000 dolar seviyesinden sonra BTC’nin 15.000 dolara kadar çok az direnç noktası olduğu ifadelerinde bulundu. 10.000 doların geçilip geçilmeyeceği hakkında yorum yapmaması dikkatlerden kaçmadı.

Uzun vadede BTC’nin artacağını düşünen Gemini borsasının CEO’su Tyler Winklevoss ve ikiz kardeşi Cameron Winklevoss, yatırımcılar tarafından oldukça fazla takip edilen Bitcoin milyarderlerinden.

Tyler Winklevoss’un Tweet’ine cevap veren ve Bitcoin denilince akla ilk gelen isimlerden olan John McAfee’de Tyler’in bu iddiasını destekler nitelikte yorum yaptı.

Bitcoin’in 10.000 dolar seviyesini geçip geçemeyecek olduğunu ilerleyen günlerde göreceğiz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu