Bitcoin

Bitcoin 2.000 Dolara Düşecek Mi?

Analistler 2.000 dolar konusunda endişeli değil.

Bitcoin fiyatının 2.000 dolara düşüp düşmeyecek olduğu hakkında 2018 yılında çok kez tartışmalar yaşandı. Bitcoin ve kripto para fiyatlarında düşüş olacağı endişe nedeniyle yatırımcılar kripto para birimlerini satın almaktan vazgeçtiler veya kripto para birimlerini satın alsalarda bazı endişeler yaşayarak yatırımlarının çok yüksek seviyelere çıkmasını kendi elleri ile engellediler. Bitcoin ve kripto para birimlerinde yaşanan düşüşün arkasında yatan sebeplerden birisi olarak kripto para yatırımcılarının panik davranması ve panik satışların çok fazla artması neden olarak gösteriliyor.

Bitcoin fiyatındaki düşüşlere bağlı olarak kripto para fiyatlarının tamamı beklenmedik oranda düşüyor ve bu nedenle yatırımcılar kripto para birimlerini ve Bitcoin’i satın almadığında fiyatların düşüşü daha da fazla hızlanarak katlanıyor.

Bitcoin 2.000 dolar olacak mı?

Bitcoin fiyatının 2.000 dolar olup olmayacak olduğu konusunda yatırımcılar endişe ile beklerken, 4.000 dolar seviyesinden sonra 2.000 dolar seviyesine düşüş olmasının mümkün olabileceği iddia ediliyor. Bazı kripto para analistlerine göre 2019 yılı sonunda Bitcoin fiyatının 2.000 dolara düşmesi mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu