Bitcoin

Bitcoin 20 Bin Doları Görür Mü? Blockstream CEO’sundan Çarpıcı BTC Tahmini!

Back'e göre BTC'nin 1 gecede 20 bin dolara çıkması ve ardından 16 bin dolara gerilemesi mümkün. 

İçinde bulunduğumuz büyük krizin etkisiyle ciddi bir düşüş yaşayan Bitcoin, son birkaç günlük toparlanmayla makul seviyeleri gördü ve yatırımcıların yüreğine bir nebze de olsa su serpmeyi başardı. An itibarı ile 6 bin dolar seviyesinde işlem gören kripto değer, göstermiş olduğu sert fiyat dalgalanmaları sebebiyle güvenilir liman tartışmalarını da yeniden gündeme taşımış oldu.

Söz konusu tartışmalar sürerken Bitcoin fiyat öngörüsünde bulunan Blockstream CEO’su Adam Back, Bitcoin’in bir gecede 20 bin dolar seviyesine çıkarsa şaşırmayacağını ifade etti. Hatta Back’e göre BTC’nin 1 gecede 20 bin dolara çıkması da 16 bin dolara gerilemesi de mümkün.

Back, Twitter’dan yayınladığı ironik mesajıyla aslında bir bakıma kripto paralardaki ani düşüş ve yükselişlerin gayet doğal olduğunu bir kez daha hatırlatma isteğini ortaya koyuyor çünkü gerçekten de kripto paraların temelinde bu tür dalgalanmalar, ani iniş çıkışlar görmek son derece olası. Deneyimli yatırımcılar ve traderlar da bunu gayet iyi biliyorlar ve Bitcoin’in yeniden yükselmesi için en uygun zamanı sabırla bekliyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu