BitcoinHaberler

Bitcoin 2022 Konferansı’ndaki Dev Boğa Heykeli Etkinliğin Simgesi Oldu!

Dün başlayan konferansa birçok ünlü isim katıldı.

9 Nisan’a kadar devam etmesi planlanan ve tarihin en büyük Bitcoin etkinliği olarak görülen Bitcoin 2022 Konferansı, dün Miami Beach Kongre Merkezi’nde başladı.

İlgili Haber
Dünyanın En Büyük Bitcoin Etkinliği Yarın Başlıyor! İşte Detaylar

Binlerce kripto meraklısını Miami’ye çeken etkinlik bölgenin ününe ün katmış durumda. Miami Belediye Başkanı Francis Suarez ve TradeStation Group Başkanı ve Baş Yöneticisi John Bartleman‘ın önderliğinde gerçekleşecek olan etkinlik, onlarca şirkete de ev sahipliği yapıyor.

Şimdiye kadar Miami’ye gelen en büyük kripto şirketi olan Blockchain.com da 200 çalışanı ile diğer teknoloji firmalarının ve yatırımcıların da stant kurduğu Wynwood bölgesinde konuşlandı.

Blockchain.com İcra Kurulu Başkanı ve kurucu ortağı Peter Smith, Wynwood’u “Burası, yeni bir teknoloji sektörü inşa edildiğinde aradığınız türden bir ruha sahip.” diyerek San Francisco’nun South of Market mahallesi ve New York’un Brooklyn’i ile karşılaştırdı.

Florida merkezli TradeStation Plantation’ın CEO’su John Bartleman ise söz konusu etkinliğin şirketlerin bir araya gelip projelerini kripto olarak oluşturmaları için inanılmaz bir fırsat sunduğunu ifade etti.

Etkinliğe Katılması Planlanan Konuşmacılar

Bu yıl düzenlenecek konferansta konuşma yapması beklenen bazı önemli isimler şunlar:

Nayib Bukele – El Salvador Devlet Başkanı, Peter Thiel – Paypal Kurucu Ortağı, Michael Saylor – MicroStrategy CEO’su, Cynthia Lummis -ABD’li Senatör, Cathie Wood – Ark Invest CEO’su ve alanında uzman birçok analist ve şirket CEO’su.

Ancak Nayib Bukele ülkede devam eden çete savaşları nedeniyle etkinliğe katılamadı.

Dev Boğa Heykeli

TradeStation Plantation, Wall Street’in “Charging Bull”una ithafen 3 metrelik robot benzeri bir boğa heykeli yaptı. Etkinliğin sembolü haline gelen heykel büyük ilgi gördü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Oldu da ne oldu aq millete girdi boynuzlari


Başa dön tuşu