Bitcoin

Bitcoin 3.650 Doları Geçti

Bitcoin tekrar yükselmeye başladı.

Bitcoin fiyatı bugün gün içerisinde 3.650 dolar sınırının üzerinde bir fiyat seviyesi çizdi. Kripto para birimlerinin sürekli olarak değer kaybettiği piyasada, dün gün sonlarına doğru başlayan yükselişler, piyasada hacim artışı ile yatırımcıların şaşkınlığı ile karşılandı. Bitcoin fiyatının yükselmesi sonrasında 3.400 dolar altına düşecek olduğu endişeleri de bu sayede giderilmiş oldu ve yatırımcıların büyük bölümü kripto paralardan kazanç elde edebilecek oldukları umudunu tekrar kazandı.

Bitcoin fiyatındaki gün içerisinde olan değişimler ise piyasada olumlu etki yarattı ve panik satışların olduğu düşüş dönemleri ile yükseliş dönemlerinde tekrar düşebilecek olduğunu düşünen ve satış yapan yatırımcıları engellemiş oldu. Bitcoin’in fiyatını büyük yatırımcıların yaptıkları alımlar ve düşüşleri engellemeye yönelik hamleler oluştururken, yatırımcıların büyük bölümü kripto para ve Bitcoin fiyatının artacak olduğunu düşünüyor.

Bitcoin fiyatının yükselmesi ile piyasa hacmi arttı

Bitcoin fiyatının yükselmesi ile Bitcoin piyasa hacminde milyarlarca dolar artışla hacim 64.4 milyar dolar seviyesine yükseldi. BTC’nin gelecek günlerde yükselmeye devam etmesi ve fiyatının artması bekleniyor.

  • Bitcoin fiyatı borsalara göre değişiklik gösterebilir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu