Bitcoin

Bitcoin 3.650 Doları Geçti

Bitcoin tekrar yükselmeye başladı.

Bitcoin fiyatı bugün gün içerisinde 3.650 dolar sınırının üzerinde bir fiyat seviyesi çizdi. Kripto para birimlerinin sürekli olarak değer kaybettiği piyasada, dün gün sonlarına doğru başlayan yükselişler, piyasada hacim artışı ile yatırımcıların şaşkınlığı ile karşılandı. Bitcoin fiyatının yükselmesi sonrasında 3.400 dolar altına düşecek olduğu endişeleri de bu sayede giderilmiş oldu ve yatırımcıların büyük bölümü kripto paralardan kazanç elde edebilecek oldukları umudunu tekrar kazandı.

Bitcoin fiyatındaki gün içerisinde olan değişimler ise piyasada olumlu etki yarattı ve panik satışların olduğu düşüş dönemleri ile yükseliş dönemlerinde tekrar düşebilecek olduğunu düşünen ve satış yapan yatırımcıları engellemiş oldu. Bitcoin’in fiyatını büyük yatırımcıların yaptıkları alımlar ve düşüşleri engellemeye yönelik hamleler oluştururken, yatırımcıların büyük bölümü kripto para ve Bitcoin fiyatının artacak olduğunu düşünüyor.

Bitcoin fiyatının yükselmesi ile piyasa hacmi arttı

Bitcoin fiyatının yükselmesi ile Bitcoin piyasa hacminde milyarlarca dolar artışla hacim 64.4 milyar dolar seviyesine yükseldi. BTC’nin gelecek günlerde yükselmeye devam etmesi ve fiyatının artması bekleniyor.

  • Bitcoin fiyatı borsalara göre değişiklik gösterebilir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box
Kapalı