Bitcoin

”Bitcoin 6 Bin Dolar Olabilir”

Kripto para fiyatları ne kadar olacak? Ateşe yeniden kolonya döküldü.

Bitcoin fiyatlarının tartışıldığı ABD’nin en büyük kripto para forum sayfalarından birisinde kripto para analisti olarak kendisini tanımlayan ve aynı zamanda kripto para yatırımcısı olan bir grup kişi kripto paraların gelecek 3 ayda 6.000 doları görmesini bekledikleri Bitcoin fiyatı sayesinde son 6 ayın en büyük rekorunu kırabileceği ve 6.000 doları görebilecek olduğunu iddia etti.

Bitcoin hakkında sık sık tartışmaların, haberlerin ve derslerin paylaşıldığı internet sayfasında kripto para yatırımcısı 100 binden daha fazla insan mevcut ve bu insanların büyük bölümünün kripto para yatırımı olarak büyük miktarlarda yatırım alabilecek insanlar oldukları biliniyor.

Bitcoin’i 6.000 dolar olarak görmeye başladılar

5.000 dolar ve 5.400 doların bir test seviyesi olduğuna inandıklarını belirten sayfadaki analistler, kripto para piyasasında bekledikleri asıl fiyatın 6.000 dolar olduğunu, 6.000 dolar üzerini ise söylemenin bugünden ‘mantıksız ve gerçekdışı’ olduğunu savunuyorlar. Bitcoin fiyatı ne kadar olacak? Tartışmalarına alev ekleyen kripto para analistleri son dönemde 5.400 dolar seviyesinden sonra 200 dolarlık katlanarak artacak bir kripto para artışı bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu