binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin 64.000 Doları Zorlarken Ethereum Düşüş Eğiliminde! Analist Tekrar Yükseliş İçin Gerekli...

Bitcoin 64.000 Doları Zorlarken Ethereum Düşüş Eğiliminde! Analist Tekrar Yükseliş İçin Gerekli Olan Şeyleri Açıkladı!

Analist Jun-young Heo, kripto para piyasasında tekrar yükseliş için zamana ve başka katalizörlere ihtiyaç olduğunu söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve altcoinler hafta sonu başlayan düşüş dalgasını atlatmaya çalışırken oldukça volatil hareketler sergiliyor.

Bu noktada BTC 64.000 doların üzerinde en büyük altcoin Ethereum ise 3.000 doların üzerinde tutunmaya çalışırken bir analist ETH için düşüş eğiliminin devam edebileceğini savundu.

Coindesk’e konuşan Singapur merkezli Presto kıdemli analisti Jun-young Heo, ilk olarak kripto para piyasasının mevcut durumunu değerlendirdi.

Burada İran ve İsrail arasında yaşanan gerilime dikkat çeken analist “Beklenmedik yüksek ABD hazine getirileri, daha güçlü dolar ve Orta Doğu’daki gerilim ve jeopolitik riskler kripto para piyasaları üzerinde baskı oluşturdu.” dedi.

Olumsuzluklardan kaynaklı yaşanan satış baskısı dışında ETF’lere ilişkin beklentinin azalmasının da Ethereum fiyatına olumsuz etki ettiğini belirten analist yükseliş için başka katalizörlere ihtiyaç olduğunu söyledi.

“Tekrar yükselişe geçebilmek için her zamanki olaylardan ziyade biraz zamana veya başka bir katalizörlere ihtiyaç var.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail