binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 66.000 Doların Üstüne Çıkarken Analistler Temkinli Olunması Konusunda Uyarılarda Bulundu!

Bitcoin 66.000 Doların Üstüne Çıkarken Analistler Temkinli Olunması Konusunda Uyarılarda Bulundu!

Piyasa gözlemcileri, Bitcoin'de bazı konsolidasyon işaretlerine rağmen ileride daha fazla dalgalanma olacağını öngörüyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) bugün 66.000 dolar seviyesine doğru önemli bir hamle yaparak kripto para piyasasında süregelen dalgalanmayı devam ettirdi.

Analistler Sakinlikten Önce Daha Fazla Dalgalanma Beklerken Bitcoin 66 Bin Doları Test Etti

Piyasa gözlemcileri, bazı konsolidasyon işaretlerine rağmen ileride daha fazla dalgalanma olacağını öngörüyor.

Pythagoras Investments Sermaye Oluşumu Direktörü Semir Gabeljic, Bitcoin’deki son dalgalanmaya dikkat çekerek hafta başında yaşanan %10’luk düşüşe atıfta bulundu.

Gabeljic, bu dalgalanmayı 20 Mart’ta Grayscale Bitcoin Trust’tan (GBTC) yaklaşık 300 milyon dolar tutarında spot Bitcoin ETF çıkışlarına bağladı.

Bu tür düşüşlerin Bitcoin yarılanma olaylarından önce tipik olduğunu ve bir sonraki yarılanma öncesinde daha fazla dalgalanma beklediğini belirtti.

Bugün yayınlanan bir piyasa analizinde Singapur merkezli QCP Capital, Bitcoin ve Ethereum’un nispeten dar bir aralıkta işlem gördüğünü ve geçen haftaki FOMC (Federal Açık Piyasa Komitesi) öncesi dalgalanmanın ardından hafta sonu potansiyel bir piyasa kırılmasına işaret ettiğini öne sürdü.

İlgili Haber  Kripto Para Borsası CEO'su, Bitcoin'de Yaşanan Son Düşüş Hakkında Konuştu: "Sağlıklı Görünüyor"

Ethereum (ETH) ile ilgili olarak QCP Capital, Grayscale ETH Trust’ta düşüşün genişlediğini gözlemledi (iki hafta içinde -%8’den -%20’ye) ve yakın zamanda bir spot Ethereum ETF’sinin onaylanmasına yönelik beklentilerin azaldığına işaret etti.

Polymarket gibi platformlardaki tahmin piyasaları da 31 Mayıs’a kadar bir Ethereum ETF’sinin onaylanmasına ilişkin şüpheciliği yansıtıyor ve şu anda %21 olasılıkla işlem görüyor.

Bitcoin ve Ethereum dalgalanma ve düzenleyici inceleme dönemlerinden geçerken, piyasa katılımcıları temkinli davranmaya devam ediyor ve yakın vadede daha fazla dalgalanma bekliyor.

Analistler, önümüzdeki haftalarda kripto para piyasasının gidişatını ölçmek için önemli gelişmelerin yakından izlenmesini tavsiye ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail