binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin 6800 Dolar Seviyesinde

Bitcoin 6800 Dolar Seviyesinde

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son birkaç gündür yatay seviyesini koruyan Bitcoin saat 02:20 civarlarında yaklaşık yüzde 3’lük artış göstererek 6580 dolar seviyesinden 6800 dolar seviyelerine fırladı. 19-22 Haziran tarihleri arasında 6800 direncini kırmaya çalışan Bitcoin bunu başaramamış ve ardından 5750 dolar seviyelerine kadar gerilemişti.

6800 Dolar Önemli Bir Direnç

Bir anda bu şekilde bir fırlama göstermesi sosyal medyada da yankı buldu. Bir çok kişi Bitcoin’in 6800 dolar seviyesini kırması için gözlerini ekrana dikmiş durumda.

Bitcoin için son günlerde olumsuz bir haber yok, aksine olumlu haberler ardı ardına geliyor. Bir çok analiste göre artık beklenen boğa sezonu yaklaşmışa benziyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberde de belirttiğimiz gibi, şu anki senaryo 2013-2015 tarihleri arası yaşanan senaryoya benziyor ve ayı sezonu bitecek gibi duruyor.

Son zamanlarda birçok kez bu seviyeyi kırmayı deneyen ve başarısız olan Bitcoin, 6800 dolar direncini tekrar kıramaz ise yaklaşık 3 hafta önce olduğu gibi tekrar 5700 dolar seviyelerine kadar gerileyebilir. Direnç ve destek noktalarının iyi bilinmesi ve yatırımın buna göre yapılması bu noktada çok önemli. Eğer bu süreçte bu direnç seviyesi kırılamazsa işler tersine dönebilir.

*Bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail