fbpx
AnalizBitcoinHaberler

Bitcoin 6800 Dolar Seviyesinde

Son birkaç gündür yatay seviyesini koruyan Bitcoin saat 02:20 civarlarında yaklaşık yüzde 3’lük artış göstererek 6580 dolar seviyesinden 6800 dolar seviyelerine fırladı. 19-22 Haziran tarihleri arasında 6800 direncini kırmaya çalışan Bitcoin bunu başaramamış ve ardından 5750 dolar seviyelerine kadar gerilemişti.

6800 Dolar Önemli Bir Direnç

Bir anda bu şekilde bir fırlama göstermesi sosyal medyada da yankı buldu. Bir çok kişi Bitcoin’in 6800 dolar seviyesini kırması için gözlerini ekrana dikmiş durumda.

Bitcoin için son günlerde olumsuz bir haber yok, aksine olumlu haberler ardı ardına geliyor. Bir çok analiste göre artık beklenen boğa sezonu yaklaşmışa benziyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberde de belirttiğimiz gibi, şu anki senaryo 2013-2015 tarihleri arası yaşanan senaryoya benziyor ve ayı sezonu bitecek gibi duruyor.

Son zamanlarda birçok kez bu seviyeyi kırmayı deneyen ve başarısız olan Bitcoin, 6800 dolar direncini tekrar kıramaz ise yaklaşık 3 hafta önce olduğu gibi tekrar 5700 dolar seviyelerine kadar gerileyebilir. Direnç ve destek noktalarının iyi bilinmesi ve yatırımın buna göre yapılması bu noktada çok önemli. Eğer bu süreçte bu direnç seviyesi kırılamazsa işler tersine dönebilir.

*Bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box