BitcoinKripto Para

Bitcoin 7.300 doları geçti

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz günlerde 7.000 doların üzerine çıkarak ciddi bir atılım yaptı ve bugün 7.300 dolar seviyesini geçti. Bir süredir tarihi rekorlar kırmak için çaba sarfeden ama başarılı olamayan Bitcoin fiyatının tekrar zirveye ilerliyor olması kripto para sahiplerini umutlandırırken, yatırımcılar 7.300 dolar seviyesinin oldukça iyi rakam olduğunu ve gelişmelere sahne olacak bir fiyat seviyesi olduğunu düşünmeye başladı. Birçok yatırımcının gelecekte 8.300 dolar seviyesini geçmesinin hemen arkasından Bitcoin fiyatının 10.000 doları veya 9.500 doları görebilecek olduğu beklentisi, bu yönde yatırımcıların daha fazla hevesli davranmalarına da tanıklık edilecek ortamı yaşattı.

BTC 9.500 doları ne zaman görebilecek?

Bitcoin fiyatının tekrar 9.500 dolar seviyesi veya daha üzerini görebilecek olduğu beklentisi konusunda ise henüz tahmin yok. Sadece analistler bu sene sonunda 9.500 dolar seviyesinin görülebilecek olduğunu, daha yüksek rakamların ise görülmesinin pek mümkün olamayabilecek olsa dahi yeni yatırımcıların ve ilk yatırımcıların bu seviyede kazançlı çıkacak olduklarını garanti altında tutan bir fiyat seviyesi olduğunu doğruluyor.

  • Bitcoin fiyatının artması Etherem, Ripple, TRON ve altcoinlerin büyük bir kısmında fiyat artışlarını tetikliyor, fiyat artışları buna bağlı olarak artıyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu