Bitcoin

Bitcoin 7.999 Dolar Altına Düştü!

Bitcoin fiyatı 7.999 dolar altına geriledi.

Nexo

Bitcoin fiyatında beklenmeyen yeni bir gelişme yaşandı. 8.100 dolar seviyesine düşmesinden hemen sonra fiyatında gerileme yaşanan Bitcoin bugün 8.000 dolar altına gerileyerek yatırımcıların zor durumda kalmasına neden oldu. Bazı yatırımcılar 8.100 dolara gerilemesi ile birlikte mevcut varlıklarını satışa çıkarırken, bazıları ise fiyatın 8.000 dolar altına gerilemesi iddiaları olduğunu biliyor ve düşüşlere hazırlıklı bekliyordu.

Bitcoin fiyatında 8.000 dolar altına düşüş yaşanması yatırımcılar açısından bir problem olurken, bazı kripto para birimi yatırımcıları da 7.700 dolara kadar düşüş yaşaması beklenen Bitcoin’i en düşük fiyattan satın alma isteği içerisindeler. Yatırımcıların bu fiyat seviyesinden alım yapması da beklenmezken, 7.700 dolar sonrasında neler olacağı henüz merak konusu. Bazı yatırımcılar satışlarına da devam ediyorlar.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı