Haberler

Bitcoin 8.000 Dolar Eşiğinde!

Bitcoin 8.000 dolara düştü.

Bitcoin fiyatı son 1 gün içerisinde değer kaybetmeye başladı. Bitcoin ve kripto paraların bu değer kaybı birçok kripto para birimi yatırımcısının tepkisini çekerken, aynı zamanda bazı kripto para yatırımcılarının da satış yolu ile tepkisini çekti. Bitcoin 9 bin dolar beklentisinin hiçbir şekilde gerçek olmaması bazı kripto para yatırımcılarının tepki göstermesi ile kalmazken, 9 bin doları bekleyen yatırımcılar ciddi bir problem olmadığı sürece ellerindeki kripto paraları satmayacaklarını ancak alımda yapmayacaklarını açıkladı.

Bitcoin kısa zamanda kripto para birimi yatırımcılarına iyi kazanç elde ettirdi. Bu kadar kısa sürede kripto para birimi yatırımcıları büyük kazanç elde ettiklerinden dolayı bugün yaşanan bu düşüşleri görmezden gelebilirler. Bitcoin fiyatındaki değer kaybı ve değer artışları için yatırımcılar açısından bakılırsa 8.000 dolar seviyesi henüz panik satış yapılabilecek bir seviye değil.

Gelecek birkaç hafta içerisinde 7.000 dolar seviyesi görülürse yatırımcıların panik satışlarının sonrasında 6.800 dolar ve altı bir fiyat seviyesine geri inmek mümkün olabilir. Bu zamanda Bitcoin yatırımı yapmak yatırımcılara geri dönüş olarak iyi dönüşler sağlayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu