Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 8.400 Dolara Dayandı

Bitcoin 8.400 Dolara Dayandı

Takip et

Bitcoin fiyatı bugün yükseliş göstermeye devam ederken, fiyat yükselişi beraber yatırımcılara piyasada daha büyük güven verici bir hamle oldu. Bitcoin yatırımcıları, 8.000 dolar direnç noktasının sık sık tekrar ediliyor olmasından dolayı her an daha büyük bir düşüş olabileceğini bekliyordu. Bir anda yükseliş olması, birçok kripto para yatırımcısı da anında yaşanan bu yükselişin arkasından yatırımlarının değeri konusunu gözden geçirmek zorunda kaldı.

Bitcoin 8.400 dolara yakın seyrederken, fiyatının henüz 8.500 doları görebilecek mi yoksa göremeyecek mi? Konusu henüz belli değil. Yatırımcılar piyasa koşullarında bu beklentilerin 8.500 dolar için böyle devam etmesi gerektiğini, fiyatların yükselmesi için büyüklerin durmaksızın alımların ötesinde yatırımlarını sürdürmesi gerektiğini belirtiyor.

Bitcoin fiyatının 9.000 dolar direnç noktasını geçmesi için önünde farklı engeller var. Bu engelleri aşması için ise en kısa süre içerisinde bu seviyeleri geçmesi ve kendisine 9.000 dolar hedefine ulaşması için destek seviyelerinin altına düşmemesi gerek. Haziran ayı Bitcoin beklentisi 9.000 doların görülüp görülmeyecek veya kesin olup olmadığı konusunda analistlere göre netlik kazanmış değil.

Analistler Bitcoin’in yukarı yönlü hareket edebilmesi için en önemli direnç noktasının 8400 dolar olduğunu ifade ediyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları