Bitcoin

Bitcoin Yatırımcıları 8.600 Dolarda Olan Fiyattan Endişeli!

Bitcoin yatırımcılarının son birkaç saattir devam eden 8.600 dolar bandındaki piyasa fiyatından ötürü çok daha büyük bir düşüş olup olmayacağı hakkında soru işaretlerine yanıt aradıkları belirtiliyor.

Bitcoin fiyatında beklenenden daha kötü sonuçlar çıkabilecek olduğunu ve fiyatın 8.600 doların altına gerileyebilecek olduğunu düşünen yatırımcıların sayısı giderek arttı.

Bitcoin sahibi olan ve daha büyük yükselişler bekleyen kripto para birimi sahipleri kısa vadeli olarak kazançlarının düşüşünden şikayet ederken, bir tarafta ise yatırımcılara yeni alım fırsatı olarak görülen 8.600 dolarlı fiyat piyasa oranları soru işaretlerine neden oldu. Bazı kripto para birimi sahipleri fiyatın daha çok düşüp düşmeyecek olduğu konusuna yanıt ararken, bazıları ise mevcut fiyat üzerinden yatırım yapmanın en doğru karar olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyeceği hakkında analistler ise son dönemde düşüş eğilimi gösterdiği için Bitcoin fiyatında ufak ufak düşüşler olabileceğini ancak kısa süre içerisinde yeniden 9.000 dolarlı fiyat seviyelerine geri dönülmesinin mümkün olabileceğini öngörmekte.

Bitcoin 8.600 dolardan yatırımcı ararken, birçok kripto para birimi yatırımcısı da ellerindeki kripto para birimlerinin değerinde ne gibi değişimler olabileceğini merak ediyor. Bitcoin kısa vadede 9.000 doları göremez ise yine mevcut fiyat seviyesinde kalmayı sürdürebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu