Bitcoin

Bitcoin 9.000 Dolar Seviyesinde Tutunuyor!

Bitcoin fiyatında yeniden bir yükseliş dönemi başladı. Kripto para biriminin değerinde yaşanan büyük artış sonucunda 9.000 dolar seviyesi görüldü. Yatırımcılar, son dönemde kripto para biriminin yükselen fiyatı ile birlikte altcoin satın alımına ve Bitcoin satın alımlarına yönelik hız vermeye başladılar. Bitcoin yatırımcıları bugün sabah saatlerinde 9.000 dolardan 9.400 dolara yakın seviyeye yükseliş ile birlikte kripto para birimi yatırımcılarını sevindirdi.

Bitcoin 9.400 dolar seviyesinden tekrar 9.000 dolar seviyesine düşüş yaşadı. Bitcoin fiyatındaki bu düşüş sonucunda 400 dolara yakın bir kayıp olsa da yatırımcılar fiyatların yükselecek olduğu konusunda beklentiye sahip.

Bitcoin bir süre sonra değer kazanmaya devam edebilir. Yatırımcılar, bu dönemde Bitcoin fiyatında ciddi artışlar görebilirler ve bu konuda 400 dolar değer kaybı tekrar kazanılabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu