AnalizBitcoin

“Bitcoin 9000 Dolara Çıkacak”

Fundstrat'ın analisti Rob Sluymer Bitcoin hakkında açıklamalarda bulundu.

Son aylarda ciddi yükselişler yaşayan ve yatırımcısına ciddi oranlarda kar ettiren Bitcoin (BTC), sene içerisinde 3500 dolar seviyelerinden 9000 dolar seviyelerine kadar fırladı. Bu ciddi yükselişin ardından geri çekilen BTC, 7000 dolar seviyelerine kadar gerilese de an itibarı ile 8100 dolarlık desteğe tutunmuş olup ve 8150 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Herkesin dilinde olan “Bitcoin 9000 dolar olacak mı?” sorusu üzerine gözler analistlere ve teknik analiz verilerine çevrildi. Fundstrat’ın analisti olan Rob Sluymer Bitcoin ile ilgili fiyat tahmininde bulundu.

Sluymer’in yaptığı açıklamaya göre yakın zamanda Bitcoin tekrar 9000 dolar seviyesine ulaşacak ve altcoinler ile beraber tüm kripto para piyasasında yine ciddi yükselişler meydana gelecek.

RSI indikatörüne göre yükseliş sinyallerinin verilmeye başlandığını ifade eden Sluymer, “Bitcoin’in mevcut seviyelerden 8800 ila 9000 dolar seviyesi aralığına bir fırlama yapacağını bekliyorum.” ifadesinde bulundu.

En Büyük Direnç 10.000 Dolar

Tüm yatırımcılar ve analistler en büyük psikolojik direnç olan 10.000 dolar sınırının sene sonuna kadar aşılmasını bekliyor. Yapılan açıklamalara göre 10.000 dolar sınırının aşılmasında sonra oluşacak FOMO etkisiyle ciddi şekilde rekor seviyelerinin yaşanacağını düşünüyor. Ancak analistler 10.000 dolar için kesin bir şey söylemekten kaçınıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu