Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.400 Dolara Yükseldi!

Bitcoin fiyatı bugün yeniden yükseliş dönemine girdi.

Nexo

Bitcoin fiyatı son günlerde 9.100 dolar seviyesinin daha düşük fiyat noktalarına gerilerken bir yandan ise kripto para birimi sahibi olan yatırımcılar ellerindeki kripto paraları daha fazla arttırmak istiyorlardı. Bugün balinaların etkisi ile birlikte Bitcoin fiyatında yeniden 9.400 dolar seviyesine yükseliş yaşandı ve görünen o ki kısa süre içerisinde piyasadaki yatırımcılar kazanç elde etmeye başlamışa benziyor. Bitcoin 9.400 dolara yükselmesi ile birlikte 9.100 dolardan 300 dolar değer kazanarak birkaç dakika içerisinde bu fiyat seviyesini gördü ve fiyatın bu kadar yükseliş yaşaması bazı yatırımcıları sevindirdi.

Bazı kripto para birimi yatırımcıları ellerinde bulunan Bitcoin’lere yenilerini eklerken, bir kısmında ise bu noktada ellerindeki kripto para birimlerini satışa çıkardılar. Bitcoin’in kısa vadede ne kadar fazla yatırımcı tarafından ilgi göreceği merak konusu olsa bile yatırımcılar piyasada artık her an her şeyin olabileceğine eskisine göre daha çok inanmaya başladılar.

Bitcoin fiyatını canlı olarak sitemizden takip edebilirsiniz: bitcoinsistemi.com/fiyat-takibi/BTC/bitcoin/

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı