Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Balinaları BTC'lerini Satmaya Devam Ediyor Dedi, Yatırımcıları Uyardı!

Bitcoin Balinaları BTC’lerini Satmaya Devam Ediyor Dedi, Yatırımcıları Uyardı!

Takip et

Bitcoin’e (BTC) olan düşmanlığıyla tanınan Euro Pacific Capital’in kurucusu Peter Schiff, Twitter hesabından Bitcoin’le ilgili yeni bir paylaşım yaptı.

Altın destekçisi Schiff, Bitcoin balinalarının, ellerinde bulunan BTC’leri 21.000 dolarlık mevcut seviyeden sattıklarına inandığını belirtti.

Bitcoin ve fiyatıyla ilgili sık sık paylaşım yapan Peter Schiff, BTC’yi 70.000 dolar seviyelerine kadar pumplayan balinaların artık kar elde etmek için BTC zulalarını satmaya başladıklarını savundu.

Schiff, 70.000 dolardan Bitcoin alanları enayi olarak nitelendirdikten sonra, balinaların 20.000 dolar seviyelerinden daha kolay satış yapabileceğini söyledi.

Zira Schiff’e göre 70.000 dolardan BTC alanlar, bu seviyelerden daha kolay Bitcoin satın alabilirler.

“Bitcoin balinaları Bitcoin’i 70 bin dolara yakın pompalamayı başardılar ve bu seviyelerden BTC satın alan enayiler iyi bir pazarlık yaptıklarını düşündüler.

Şimdi ise Bitcoin balinaları için bu enayilere 20 bin dolardan BTC satmak ve böylelikle Bitcoin zulalarını boşaltmak çok daha kolay.”

Bir kullanıcının “70 bin dolardan BTC satan balinalar bu seviyelerde alıcı olabilir.” şeklinde yorumuna cevap veren Peter Schiff, balinaların halen sattığını düşündüğünü söyledi.

Balinaların şu anda BTC satın almasının altında başka bir neden olduğunu belirten Schiff, balinaların piyasaya daha fazla enayi çekmek ve sonrasında aldıkları BTC’leri kolayca satabilmek için piyasayı görünürde yükselttiklerini belirtti.

“Bitcoin balinaları muhtemelen hala satıyorlardır. Bitcoin satın alırlarsa, bu sadece sonrasında daha fazla BTC satabilmeleri içindir. Yani daha fazla enayi çekmek için piyasayı destekliyorlar.”

Geçtiğimiz günlerde Peter Schiff, Bitcoin’deki yükselişin geçici olduğunu, sadece yatırımcıları bir boğa piyasasının yaklaştığını düşünmeye yönlendirecek bir ayı tuzağından ibaret olduğunu söylemişti.

İlgili Haber
Bitcoin'deki Yükseliş Tuzak Mı? Peter Schiff İddialı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Enayi dolu alsınlar 13 bini görmese bende birşey bilmiyorum

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları