Bitcoin

”Bitcoin Baby” Doğdu!

Bitcoin bir bebeğin özel hastanede dünyaya gelmesine yardımcı oldu.

Nexo

Reddit isimli internet sitesinde LongHash isimli kullanıcı tarafından Bitcoin subreddit kategorisinde yayınlanan paylaşıma göre ekonomik krizin en üst düzeyde yaşandığı Venezuela’da Bitcoin kazançları sayesinde bir bebek Venezuela’nın en güzel doğum kliniklerinden birisinde dünyaya geldi. Bebeğin babası çocuğunun güvenli ve hijyenik bir hastanede doğması için çok çalıştığını ve Bitcoin’e bunu borçlu olduğunu duygusal bir paylaşımla açıkladı.

Baba, ülkesinde ekonomik sorunların büyük olduğunu ancak Bitcoin sayesinde kazançlarının iyi olduğunu ve tek bir günde bebeğin doğum masraflarını Bitcoin sayesinde ödeyebildiğini açıkladı ve kullanıcılarda babaya tebrik açıklamaları yazmaya başladı.

Krizi durdurun çağrısı dikkate alınmıyor

Washington ile atışan Venezuela artık demokratik bir yönetim tarafından yönetilmiyor. Ülkede halk ekonomik krizin altında iken asker ve siyasilerin büyük oranlarda kazanç elde edip en iyi yerlere ulaşabildikleri, bunun ise halkın büyük bölümünde tepkiye sebep olduğu ifade ediliyor. Bitcoin ile dünyaya gelen ilk bebek bu bebek olsa da dolaylı olarak Bitcoin kazançları sayesinde dünyaya gelen bebeklerde var.

Ne diyelim sağlıklı, mutlu ve parası bol bir yaşam sürsün…

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı