binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBitcoin Borsası Binance Bu Ağa Olan Desteğini Azaltma Kararı Aldı! Ağ Üzerinden...

Bitcoin Borsası Binance Bu Ağa Olan Desteğini Azaltma Kararı Aldı! Ağ Üzerinden USDC Para Yatırma İşlemleri Durduruldu!

Binance, bu ağ üzerinden USD Coin (USDC) yatırma ve çekme desteğini 5 Nisan 2024 saat 05:00'ten itibaren durdurma kararını açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Circle’ın yakın zamanda aldığı kararı yansıtan bir hamleyle Binance, Tron (TRC20) ağı üzerinden USD Coin (USDC) yatırma ve çekme desteğini 5 Nisan 2024 saat 05:00’ten itibaren durdurma kararını açıkladı.

Binance, Tron Ağı Üzerinden USDC Para Yatırma ve Çekme Desteğinin Durdurulduğunu Duyurdu

Bu karar, Circle’ın Tron ağında USDC desteğini durdurma duyurusuna yanıt olarak geldi ve Binance’in hizmetlerini buna göre düzenlemesini istedi.

Belirtilen tarih ve saatten itibaren, TRC20 aracılığıyla USDC token yatırma işlemleri artık kullanıcıların Binance’teki hesaplarına yatırılmayacak. Bu gelişme, Binance’in ekosisteminde USDC için TRC20 tabanlı işlemlerden uzaklaşıldığını gösteriyor.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Üç Altcoin İşlem Paritesini Vadeli İşlemlerden Delist Edeceğini Açıkladı!

Bu değişikliğe rağmen, kullanıcılar Binance platformunda USDC alım satımı yapmaya devam edebilecek ve popüler stabilcoine erişimin sürekliliği sağlanacak.

Daha da önemlisi, desteklenen diğer ağlar aracılığıyla USDC yatırma ve çekme işlemleri bu karardan etkilenmeyecek ve kullanıcılara Binance’teki USDC varlıklarını yönetmeleri için alternatif kanallar sunulacak.

Bu hamle, Binance’in küresel kullanıcı tabanı için sorunsuz ve verimli bir alım satım deneyimi sağlayarak tekliflerini piyasadaki gelişmeler ve kullanıcı tercihleri doğrultusunda uyarlama kararlılığının altını çiziyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail