binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Üç Altcoin İşlem Paritesini Vadeli İşlemlerden Delist Edeceğini Açıkladı!

Bitcoin Borsası Binance, Üç Altcoin İşlem Paritesini Vadeli İşlemlerden Delist Edeceğini Açıkladı!

Binance Futures, kaldıraç ve marjin kademelerini ayarlamayı amaçlayan bir hamleyle bu altcoin paritelerini delist edeceğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance Futures, kısa süre önce yaptığı bir duyuruda USDⓈ-M ANTUSDT, DGBUSDT ve CTKUSDT sürekli sözleşmeleri için kaldıraç ve teminat kademelerini listeden çıkarma ve güncelleme kararını açıkladı. Bu hamlenin 1 Nisan 2024 tarihinde saat 11:00’da yürürlüğe girmesi planlanıyor.

Binance Futures, USDⓈ-M ANTUSDT, DGBUSDT ve CTKUSDT Sürekli Sözleşmelerinin Listeden Çıkarıldığını ve Kaldıraç & Teminat Kademelerinin Güncellendiğini Duyurdu

Binance Futures tarafından yapılan açıklamaya göre, yukarıda bahsi geçen sürekli sözleşmelerdeki tüm pozisyonlar kapatılacak ve belirtilen saatte otomatik uzlaşma gerçekleştirilecek. Uzlaşmanın ardından bu sözleşmeler platformdan silinecek.

Ayrıca, USDⓈ-M ANTUSDT, DGBUSDT ve CTKUSDT sürekli sözleşmeleri için kaldıraç ve teminat kademelerinde yapılacak ayarlamalar 25 Mart 2024 tarihinde saat 13:30’da gerçekleşecek.

İlgili Haber  Goldman Sachs'tan Kripto Para Piyasası Açıklaması: "Müşteriler Yeniden İlgi Göstermeye Başladı"

Ayarlamadan önce açılan mevcut pozisyonlar etkileneceğinden, kullanıcıların olası likidasyon risklerinden kaçınmak için güncellemeden önce pozisyonlarını ve kaldıraçlarını buna göre ayarlamaları şiddetle tavsiye edilir.

Bu değişiklikler ışığında kullanıcılar, otomatik tasfiyeyi önlemek için açık pozisyonlarını listeden çıkarma zamanından önce kapatmaları konusunda uyarılır.

Ayrıca Binance Futures, 1 Nisan 2024 saat 11:30’dan itibaren söz konusu sözleşmeler için yeni pozisyon açılmasını yasaklayacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail