coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Bu Altcoin İşlem Çiftlerini Marjin İşlemlerde Listelediğini Duyurdu!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoin İşlem Çiftlerini Marjin İşlemlerde Listelediğini Duyurdu!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, platformuna marjin ticareti için yeni altcoin pariteleri eklediğini duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, platformuna birkaç yeni işlem çifti ve ödünç alınabilir varlık eklediğini duyurdu.

Yeni ödünç alınabilir varlıklar arasında Cross Margin ve Isolated Margin’de AST, GNO ve ORDI yer alıyor.

Ayrıca bu varlıklara ek olarak Binance, Cross Marjin ve İzole Marjin üzerine birkaç yeni alım satım çifti de ekledi.

Yeni Cross Margin çiftleri arasında BADGER/USDT, MOVR/USDT, ORDI/USDT, RAY/USDT ve SCRT/USDT yer alıyor. Yeni İzole Marjin çiftleri ise AST/USDT, GNO/USDT, RAY/USDT ve SCRT/USDT.

Binance kullanıcıları, en güncel teminatlandırılabilir varlıkların bir listesi ve belirli limitler, teminat oranı ve oranlar hakkında daha fazla bilgi için Teminat Verileri’ne başvurabilir.

İlgili Haber  Bitcoin Borsaları Gate.io ve Kucoin Bu Altcoini Listelediğini Duyurdu! 7 Günlük Yükseliş Devam Etti!

Diğer yandan Binance Vadeli İşlemler, 9 Kasım 2023’te saat 15:30’da 50x’e kadar kaldıraçla USDⓈ-M BADGER Sürekli Sözleşmesini başlatacak.

Bu hamlenin platforma daha fazla yatırımcı çekmesi ve işlem hacimlerini artırması bekleniyor.

Bu duyuru, Binance’in kripto para ticaretine yönelik artan talebi karşılamak için tekliflerini ve hizmetlerini genişletmeye devam ettiği sırada geldi.

Borsa, düzenli olarak yeni işlem çiftleri ve hizmetler ekleyerek piyasadaki en kapsamlı kripto para borsalarından biri haline geldi

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail