binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Açıkladı!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Açıkladı!

Kripto para borsası Binance, bu altcoinin ağ yükseltmesine tam destek verdiğini yaptığı duyuruyla kullanıcılarına açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Injective’in (INJ) yaklaşan ağ yükseltmesine destek verdiğini açıkladı.

Binance Injective (INJ) Ağ Yükseltmesi Desteğini Duyurdu

Platform, yükseltme işlemi sırasında sorunsuz bir geçişi kolaylaştırmak için INJ tokenlarının yatırılmasını ve çekilmesini geçici olarak askıya alacak.

Askıya alma işleminin 11 Ocak 2024 tarihinde yaklaşık 16:00’te başlaması planlanıyor. Yükseltme, 57.076.000 blok yüksekliğinde, yaklaşık olarak aynı gün saat 17:00’te uygulanacak.

Bu süre zarfında kullanıcılar INJ tokenlarını yatıramayacak veya çekemeyecek. Ancak, INJ tokenlarının Binance platformunda alım satımı etkilenmeyecek ve yatırımcılar için sürekli piyasa faaliyeti sağlanacak.

İlgili Haber  Standard Chartered, Bitcoin Spot ETF'in Onaylanması Halinde BTC Fiyat Tahminini Paylaştı

Kullanıcı deneyimi ve güvenliğine verdiği önemle bilinen Binance, yükseltmeyle ilgili tüm teknik konuları kullanıcıları adına yönetecek.

Borsa, yükseltilen ağın istikrarlı olduğunu değerlendirilir değerlendirilmez INJ tokenları için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacak.

Yerel token INJ ile temsil edilen Injective Protokolü, kullanıcıların farklı blok zinciri ağları arasında ticaret yapmasına olanak tanıyan merkezi olmayan ve birlikte çalışabilir yapısıyla biliniyor.

Bu yükseltmenin protokole iyileştirmeler getirmesi ve yeteneklerini daha da artırması bekleniyor.

*Yatırım tavsiye edilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail