binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini ve Hardfork’unu Destekleyeceğini Açıkladı!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini ve Hardfork’unu Destekleyeceğini Açıkladı!

Kripto para borsası Binance, bu altcoinin yaklaşmakta olan ağ yükseltmesi ve Hard Fork'unu desteklediğini duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen küresel kripto para borsası Binance, yaklaşan Neo (NEO) ağ yükseltmesi ve Hardfork’u desteklediğini duyurdu.

Binance, Neo (NEO) Ağ Yükseltmesini ve Hard Fork’u Destekleyecek

Bu geçişi kolaylaştırmak için Binance, yaklaşık 27-05-2024 08:00 tarihinden itibaren Neo ağındaki token yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak askıya alacak.

Ağ yükseltmesi ve Hard fork işleminin 5.450.000 blok yüksekliğinde gerçekleşmesi planlanıyor. Bu süre zarfında Binance, kullanıcıları için tüm teknik gerekliliklerin yerine getirilmesini sağlayarak sorunsuz ve verimli bir süreci garanti edecektir.

İlgili Haber  Son Dakika: ABD'nin En Büyük Kripto Para Borsası Coinbase, Bu Altcoin İçin Artık Staking'i Destekleyeceğini Açıkladı!

Önemli Detaylar:

Kesintisiz Ticaret: Neo ağındaki token alım satımı, yükseltme ve hard fork sırasında herhangi bir kesinti olmadan devam edecektir.

Teknik Yönetim: Binance, yükseltmenin tüm teknik yönlerini yöneterek kullanıcıların herhangi bir ek işlem yapmasına gerek kalmamasını sağlayacaktır.

Hizmetlerin Yeniden Başlaması: Neo tokenlar için para yatırma ve çekme işlemleri, ağ yükseltmesinin stabil olduğu onaylandıktan sonra yeniden açılacaktır. Hizmetlerin yeniden açılmasıyla ilgili başka bir duyuru yapılmayacaktır.

Binance, kullanıcılarına herhangi bir rahatsızlıktan kaçınmak için buna göre plan yapmalarını ve ağ yükseltmesi hakkında bilgi sahibi olmalarını tavsiye eder.

Neo yükseltmesi için verilen bu destek, Binance’in kullanıcılarına güvenilir ve sorunsuz bir alım satım deneyimi sunma konusundaki kararlılığının altını çizmektedir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail