Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Hard Fork’unu Destekleyeceğini Açıkladı!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Hard Fork’unu Destekleyeceğini Açıkladı!

Binance, 6 Haziran 2023'de gerçekleşmesi planlanan bu altcoinin ağ yükseltmesi ve Hard Fork'unu desteklediğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance, 6 Haziran 2023 saat 19:00’da gerçekleşmesi planlanan altcoin Optimism (OP) ağ yükseltmesi ve Hard Fork’u desteklediğini duyurdu.

Binance, Altcoin Optimism’in (OP) Ağ Yükseltmesi Ve Hard Fork’unu Destekleyecek

Bu etkinliğe hazırlık olarak Binance, aynı gün 18:30’dan itibaren OP tokenlarının para yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak askıya alacak. Ancak, Binance platformundaki OP alım satımı, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında etkilenmeyecektir.

Optimism (OP) ağ yükseltmesinin ve Hard Fork’un yeni tokenların üretilmesiyle sonuçlanmayacağını unutmamak önemlidir. Bunun yerine, bu yükseltmenin amacı mevcut Optimism ağına iyileştirmeler ve geliştirmeler uygulamaktır.

Bu yükseltmeler, ağın performansını ve kullanıcı deneyimini optimize etmeyi amaçlayan ölçeklenebilirlik, güvenlik veya diğer özelliklere yönelik geliştirmeleri içerebilir.

Binance, Optimism (OP) ağ yükseltmesini ve Hard Fork’u destekleyerek kripto para ekosistemindeki en son gelişmelerden haberdar olma konusundaki kararlılığını göstermektedir.

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance, Üç Yeni Altcoin Paritesini Listelediğini Duyurdu!

Binance, kullanıcılara gelişmiş hizmetler ve özellikler sunmanın yanı sıra ağın genel verimliliğini ve işlevselliğini korumak için bu yükseltmelerin öneminin farkındadır.

Para yatırma ve çekme işlemlerinin geçici olarak askıya alınması sırasında, yükseltme tamamlanana kadar OP tokenlarını içeren herhangi bir işlem başlatmaktan kaçınılması tavsiye edilir.

Binance, kullanıcıları için güvenli ve güvenilir bir alım satım ortamı sağlamaya kendini adamıştır. Binance, ağ yükseltmelerini ve hard forkları aktif olarak destekleyerek kripto para sektörünün süregelen evrimine ve gelişimine katkıda bulunur.

Her zaman olduğu gibi, Optimism (OP) ağ yükseltmesi ve Hard Fork’a ilişkin en güncel bilgileri almak için Binance’in resmi duyurularını ve iletişimlerini takip etmeniz önerilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay