coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Sözleşme Takasını Destekleyeceğini Duyurdu!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Sözleşme Takasını Destekleyeceğini Duyurdu!

Kripto para borsası Binance, Ethereum (ERC20) ağında sözleşme değişimi yaklaşan bu altcoini destekleyeceğini duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance, Ethereum (ERC20) ağında olan altcoin Gala’nın (GALA) yaklaşan kontrat değişimini desteklediğini duyurdu. Bu süreç, 2023-05-15 18:00 tarihinden itibaren Ethereum (ERC20) ağında GALA yatırma ve çekme işlemlerinin askıya alınmasını içeriyor.

Kripto Para Borsası Binance Altcoin Gala’yı (GALA) Destekleyeceğini Duyurdu

Eski GALA (ERC20) tokenlerinin artık herhangi bir token faydası olmayacağından, eski GALA (ERC20) akıllı sözleşme adresi üzerinden GALA yatırma ve çekme işlemlerinin bu süreden sonra desteklenmeyeceğini belirtmek önemlidir.

Eski akıllı sözleşmede GALA tokenlarına sahip olan kullanıcıların bu tokenları kullanmaya devam edebilmeleri için yeni sözleşmeyle değiştirmeleri gerekecek.

Binance’in sözleşme takasını desteklemesi, GALA’yı Binance üzerinde tutan kullanıcıların bu süreçten etkilenmeyeceği ve tokenlarının otomatik olarak yeni sözleşmeye geçirileceği anlamına geliyor.

Ancak, GALA’yı diğer borsalarda ya da cüzdanlarda tutan kullanıcıların tokenlarını takas etmek için bu platformlar tarafından sağlanan talimatları takip etmesi gerekecektir.

Sözleşme değişimi, GALA tokenının performansını ve işlevselliğini geliştirmenin yanı sıra büyüyen ekosistemi için daha iyi destek sağlamayı amaçlıyor.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance Bu Altcoin Paritesini Marjin İşlemlerden Delist Edeceğini Açıkladı!

Binance’in bu sürece verdiği destek, kullanıcılarına sorunsuz ve güvenli bir alım satım deneyimi sunma taahhüdünün yanı sıra güçlü ve sağlıklı bir token ekosistemini sürdürmenin önemini kabul ettiğini de yansıtmaktadır.

Spot alım satım, marjin alım satım, vadeli alım satım ve Simple Earn abonelikleri sözleşme değişimi sırasında etkilenmeyecektir.

Binance, hesaplarında GALA bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır.

Kontrat takası tamamlandığında ve yeni GALA (ERC20) tokenlarının para yatırma ve çekme işlemleri açıldığında ayrı bir duyuru yapılacaktır.

Eski GALA (ERC20) akıllı kontrat adresi:

0x15d4c048f83bd7e37d49ea4c83a07267ec4203da

Yeni GALA (ERC20) akıllı sözleşme adresi:

0xd1d2Eb1B1e90B638588728b4130137D262C87cae

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları