binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, İki Altcoin Paritesini Spot İşlemlerden Delist Ettiğini Açıkladı!

Bitcoin Borsası Binance, İki Altcoin Paritesini Spot İşlemlerden Delist Ettiğini Açıkladı!

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, 5 Nisan 2024 tarihinden itibaren bu altcoin paritelerini delist edecek.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance, kullanıcıları ve piyasa bütünlüğünü korumak amacıyla, listelerinin rutin olarak gözden geçirilmesinin ardından belirli spot alım satım çiftlerinin delist edildiğini duyurdu.

Binance, Kalite Güvencesi için İki Spot İşlem Çiftinin Kaldırıldığını Duyurdu

Belirli alım satım çiftlerini listeden çıkarma kararı, Binance’in yüksek kaliteli bir alım satım ortamını sürdürme taahhüdüyle uyumlu olarak, yetersiz likidite ve alım satım hacmi gibi faktörlerden kaynaklanmaktadır.

Binance, 5 Nisan 2024 tarihinde saat 06:00’dan itibaren geçerli olmak üzere aşağıdaki spot alım satım çiftlerinin alım satımını durduracaktır:

LDO/TUSD ve WING/BTC.

Bu alım satım çiftlerinin kaldırılmasının tokenların Binance Spot’taki mevcudiyetini etkilemediğini unutmamak gerekir.

İlgili Haber  Ayı Analisti il Capo, Bitcoin, AVAX ve Altcoinlerin Genelinde Yaşanmasını Beklediği Senaryoyu Açıkladı

Kullanıcılar, etkilenen çiftlerin baz ve kotasyon varlıklarını platformdaki diğer mevcut alım satım çiftleri aracılığıyla alıp satma imkanını korur.

Buna ek olarak Binance, yukarıda bahsedilen spot alım satım çiftleriyle ilişkili Spot Alım Satım Botları hizmetlerini 5 Nisan 2024 tarihinde saat 06:00’da sonlandıracaktır.

Kullanıcılara, olası kayıpları azaltmak için hizmetlerin durdurulmasından önce Spot Alım Satım Botlarını güncelleyerek veya iptal ederek önleyici tedbirler almaları şiddetle tavsiye edildi.

Binance, alım satım ekosisteminin güvenliğini ve verimliliğini sağlamaya kararlıdır ve alım satım çiftlerinin periyodik olarak gözden geçirilmesi, platformun piyasa bütünlüğünü ve kullanıcı korumasını sürdürmeye yönelik proaktif yaklaşımının bir parçasıdır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail