binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizAyı Analisti il Capo, Bitcoin, AVAX ve Altcoinlerin Genelinde Yaşanmasını Beklediği Senaryoyu...

Ayı Analisti il Capo, Bitcoin, AVAX ve Altcoinlerin Genelinde Yaşanmasını Beklediği Senaryoyu Açıkladı

Kripto para analisti il Capo, yaptığı açıklamasında piyasanın genelini değerlendirdi ve fiyat beklentilerini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analisti il Capo of Crypto, bugün yaptığı açıklamasında hem Bitcoin hem de kripto para piyasasının genelinde yaşanan düşüşün ardından konuştu.

il Capo, daha önce altcoinlerin mevcut seviyelerinden %20 ila %30 düşüş yaşayabileceklerini söylemişti. Yeni yaptığı açıklamasında ise düşüşün bir kısmının tamamlandığını ve destek seviyelerine ulaşmadan önce altcoin piyasasının %10 ila %20 arasında bir düşüş daha yaşayabileceğini söyledi.

Bununla birlikte AVAX özelinde de konuşan analist, altcoinin 50 ila 55 dolar arasındaki ana direncinden bir ret aldığını ve düşüşe geçtiğini söyledi. Analist, düşüş sonucunda AVAX fiyatının 24 dolar seviyesine inebileceğini iddia ediyor.

İlgili Haber  Bitcoin'de Yerel Zirve Geride Mi Kaldı? Ünlü Analist İzlenmesi Gereken 13 BTC Metriğini Açıkladı

Ek olarak Bitcoin hakkında da konuşan analist, BTC fiyatının düşüşün ardından hala bir destek seviyesine ulaşmadığını ve long pozisyonların düşüş hareketine yakıt olduğunu iddia etti.

Analist, çok sayıda likidasyon ile birlikte bir kapitülasyon mumu görmeyi beklediğini ve yerel bir dip noktası hakkında değerlendirme yapmadan önce ideal olarak BTC fiyatının 60.000 dolar altına doğru hareket etmesini istediğini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail