Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, LUNC Yakım Miktarını Azalttı! İşte Son Yakılan LUNC Miktarı!

Bitcoin Borsası Binance, LUNC Yakım Miktarını Azalttı! İşte Son Yakılan LUNC Miktarı!

Terra Classic (LUNC) yakım işlemlerini sürdüren Binance, son aylık partide 88 bin dolardan fazla değere sahip 1 milyardan fazla LUNC yaktı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Terra Classic (LUNC) yakma çabalarına bağlılığını sürdüren Binance, son aylık partide 88 bin dolardan fazla değere sahip 1 milyardan fazla LUNC yaktı. Binance’in katkısı, toplam LUNC yakımlarının 60 milyar eşiğini aşmasında etkili oldu.

Binance, Son Yakma Oturumunda 1 Milyardan Fazla Terra Classic (LUNC) Yaktı

Terra Finder’dan alınan veriler, 1 Haziran günü saat 17:14’te  gerçekleşen yakma işleminin 88.707 USD değerinde tam 1.044.105.203 (1.044 milyar) LUNC içerdiğini ortaya koyuyor.

Bu yakma işlemi, borsanın Mayıs ayı için platformundaki Terra Classic işlemlerinden topladığı ücretlerin %50’sini içeriyordu.

Binance tarafından yakılan toplam LUNC miktarı 32.8 milyar tokena ulaşırken, borsa girişime en büyük katkıyı sağlayan borsa konumunu koruyor.

Bu, Binance’in kampanyaya destek vermeye yeniden başlamasından bu yana gerçekleştirdiği dördüncü ve en düşük yakım işlemini gerçekleştirdi.

Özellikle Binance, Terra Classic’in v1.1.0’a yükseltilmesinden birkaç saat sonra, 2 Mart’ta yakma işlemlerine yeniden başlamıştı. Yükseltme, LUNC yakımları hakkında borsa tarafından dile getirilen endişeleri gideren ağ değişikliklerini uygulamaya koydu.

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance, Bu İki Altcoinin Tether (USDT) Entegrasyonunu Tamamladığını Duyurdu!

Binance 2 Mart’ta 8.8 milyar yaktı. Bu rakam, Aralık 2022’den Şubat 2023’e kadar olan ücretlerin %50’sini temsil ediyordu.

Binance’in son yakma işleminin ardından, tüm taraflarca yakılan toplam LUNC, yakma girişiminin büyük ilgi görmesinden bir yıl sonra 60 milyar eşiğini aşmış oldu.

Topluluk odaklı bir Terra Classic analiz kaynağı olan LUNCMetrics’ten alınan veriler, yakılan toplam LUNC miktarının basın saatine göre 62.05 milyar olduğunu gösteriyor. Binance bu yakımların %52.9’unu oluşturuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay