Kripto HaberleriBitcoin MadenciliğiBitcoin Borsası Binance, Madencilik Sektörüne Giriyor!

Bitcoin Borsası Binance, Madencilik Sektörüne Giriyor!

Takip et

Gözünü madencilik sektörüne diken Binance, henüz beta aşamasında olmasına rağmen ilk bloğunu kazdığı iddialarıyla kripto topluluğunda büyük yankı uyandırmıştı. Bununla birlikte Binance CEO’su tarafından Twitter’da paylaşılan ekran görüntüsü söz konusu iddiaları doğrular nitelikte.

Zhao’nun paylaştığı tweette şirketin komisyon oranının diğer maden havuzlarından daha düşük olacağının da altı çizildi. Hala beta aşamasında olan maden havuzunun yakında herkese açık hale gelmesi için çalışmalar sürüyor.

Madencilik havuzuna alımların başladığını duyuran şirket, havuza katılmak isteyen madencilerin şimdiden kendileriyle iletişime geçebileceklerini duyurdu. Sisteme dahil olmak için madencilerin poolvip[@]binance.com adresine mail atmaları gerekiyor ancak havuz için şimdilik sadece kısıtlı sayıda alım yapılacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları