binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance'den Yeni Ortaklık Duyurusu!

Bitcoin Borsası Binance’den Yeni Ortaklık Duyurusu!

Binance, Fransa merkezli ödeme şirketi Ingenico ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance küresel genişlemesine devam ediyor.

Kurduğu küresel ortaklıklarla adından söz ettiren Binance, Fransa merkezli ödeme şirketi Ingenico ile Fransa’da kripto para ödemelerini kolaylaştırmak için ortaklık kurduğunu duyurdu.

Yapılan açıklamada kurulan ortaklığın amacının Fransa’da kripto para ödemelerini kolaylaştırmak ve küresel kripto kabulünü iyileştirmek olduğu belirtildi.

Binance, Ingenico ile ortaklık kurarak kullanıcıların Binance Pay aracılığıyla ödeme yapmasını kolaylaştırdığını söyledi.

Binance Twitter’dan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Fransa’da kripto ödemeleri artık daha kolay.

Kısa bir süre önce, kullanıcıların Binance Pay aracılığıyla kripto ile ödeme yapmalarını sağlamak için küresel bir ödeme çözümleri sağlayıcısı olan Ingenico ile ortaklık kurduk.

Bu küresel kripto kabulü için bir başka kilometre taşı anlamına geliyor.”

Bu ortaklık, Ingenico’nun AXIUM ödeme merkezlerinin bulunduğu yerlerde mağaza içi bir kripto para ödeme kabul çözümü sunacak.

Dünyanın kurulu en büyük ödeme terminallerine sahip Ingenico, tüketicilerin fiziksel satış noktalarında kripto para birimlerinde ödeme yapmasına olanak sağlayacak ve tüccarların Ingenico ödeme terminalleri aracılığıyla 50’den fazla kripto para biriminde ödemeleri kolayca kabul etmesine olanak tanıyacak.

Ingenico’nun başkan yardımcısı Michel Léger şunları söyledi:

“Önde gelen bir ödeme ekosistemi hızlandırıcısı olarak, dünyanın dört bir yanındaki tüketiciler için kripto para birimi ödemelerini perakendeye getirmek için Binance gibi gelecek vaat eden markalarla ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz.”

Ayrıca Binance Pay’in Ingenico ödeme entegrasyonunun Avrupa’daki diğer ülkeleri de kapsayacak şekilde genişletileceği belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail