BorsaHaberler

Bitcoin Borsası Binance’ten Bot Kullanımı İddialarına Tepki

Binance CEO'sunun bir süre önce Twitter'dan yayınladığı bir yazıya iki farklı kullanıcının aynı ifadelerle cevap vermesi "bot" kullanımı tartışmalarını körükledi.

Binance CEO’su şu sıralar yine gündemde. Söylemleri ve yer aldığı etkinliklerle sık sık gündeme gelen Changpeng Zhao (CZ), bu sefer oldukça enteresan bir olayla haberimizin konusu oldu.

Zhao’nun bir süre önce Twitter’dan paylaştığı bir yazının altına iki farklı kullanıcının aynı ifadelerle cevap vermesi “bot” kullanımı tartışmalarını da berberinde getirdi.

CZ’nin Twitter’dan yayınladığı ancak bir süre sonra sildiği Binance’in gösterdiği gelişmelerle alakalı tweetinin iki farklı kullanıcı tarafından da bire bir aynı tebrik cümleleriyle cevaplanması The Block’un kurucusu Mike Dudas‘ın eleştiri bombardımanına yol açtı. Dudas‘ın daha fazla takipçi kasmakla suçladığı CZ hakkında açıklamada bulunan Binance üst düzey yetkililerinden Josh Goodbody söz konusu iddiaları yalanladı.

Goodbody iddialara yönelik olarak yayınladığı tweetinde kesinlikle bot kullanmadıklarını ve söz konusu kullanıcıların gerçek olduğunu ifade etse de bot tartışmalarına sebep olan iki kullanıcının da hesaplarına ulaşılamıyor oluşu akıllarda soru işaretlerinin oluşmasına yol açtı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu