coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance'ten Sürpriz Karar! Çok Sayıda Altcoin Delist Edildi!

Bitcoin Borsası Binance’ten Sürpriz Karar! Çok Sayıda Altcoin Delist Edildi!

Kripto para borsası Binance çok sayıda altcoini listeden çıkarma ve kullanımını durdurma kararını açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, aşağıdaki tokenler için tüm işlem çiftlerini listeden çıkaracağını ve ticareti durduracağını açıkladı.

BTS, PERL, TORN, WTC 7 Aralık 2023 Tarihinde saat 06:00’da Delist Edilecek

Tam olarak kaldırılan işlem çiftleri şunlardır: BTS/USDT, PERL/USDT, TORN/BUSD, WTC/BTC, WTC/USDT.

Bu tokenların 8 Aralık 2023 saat 06:00’dan sonra yatırılması hesabınıza yansıtılmayacak ve  Binance’ten çekilmesi 7 Mart 2024 saat 06:00’dan sonra desteklenmeyecektir.

Binance, listelediği her dijital varlığı, beklenen yüksek standart seviyesini karşılamaya devam ettiğinden emin olmak için periyodik olarak gözden geçiriyor.

Bir coin ya da token artık bu standardı karşılamadığında ya da sektör değiştiğinde Binance daha derinlemesine bir inceleme yapar ve potansiyel olarak bu varlığı listeden çıkarıyor.

İlgili Haber  Coinbase 4 Büyük Altcoini Vadeli İşlemlerde Listeleyeceğini Duyurdu!

Bir dijital varlığı listeden çıkarma kararı, ekibin projeye bağlılığı, geliştirme faaliyetinin seviyesi ve kalitesi, alım satım hacmi ve likidite, ağın saldırılara karşı istikrarı ve güvenliği, ağ/akıllı sözleşme istikrarı, kamusal iletişim seviyesi, periyodik durum tespiti taleplerine yanıt verme, etik olmayan/dolandırıcı davranış ya da ihmal kanıtı ve sağlıklı sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı gibi çeşitli faktörlere dayanır.

Binance, artık standartlarını karşılamayan tokenları listeden çıkarmanın tüm kullanıcılarını en iyi şekilde koruduğuna inanıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail