binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBitcoin Borsası OKX, 17. Rezerv Kanıtı Açıkladı! Bitcoin Ve Ethereum Fonlarında Ciddi...

Bitcoin Borsası OKX, 17. Rezerv Kanıtı Açıkladı! Bitcoin Ve Ethereum Fonlarında Ciddi Değişiklikler Var!

Kripto para borsası OKX, kullanıcıların varlıklarına ilişkin bilgiler sunan on yedinci rezerv kanıtının anlık görüntüsünü açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen bir kripto para borsası olan OKX, kullanıcıların varlıklarına ilişkin bilgiler sunan on yedinci Proof of Reserves (POR) anlık görüntüsünün sonuçlarını açıkladı.

OKX On Yedinci Rezerv Kanıtını Duyurdu

OKX tarafından yayınlanan son verilere göre, kullanıcıların Bitcoin (BTC) varlıkları 148.030’a yükseldi ve 21 Şubat’taki son POR anlık görüntüsünden bu yana 12.061’lik etkileyici bir artışa işaret ediyor. Bu önemli artış, platformda Bitcoin ticaretine yönelik artan ilgi ve faaliyetin altını çiziyor.

Benzer şekilde, OKX kullanıcıları arasındaki Ethereum (ETH) varlıkları da önemli bir artış göstererek 1,63 milyon ETH’ye ulaştı.

Bu, bir önceki anlık görüntüye kıyasla 209.024 ETH’lik kayda değer bir artışı temsil ediyor ve borsadaki Ethereum ticareti ve yatırım faaliyetlerinde bir artışa işaret ediyor.

İlgili Haber  Dünyaca Ünlü Banka HSBC, Bu Emtia'yı Tokenize Ederek Müşterilerinin Hizmetine Sundu!

Buna ek olarak, kullanıcıların ABD dolarına sabitlenmiş popüler bir stabilcoin olan Tether (USDT) varlıkları önemli bir artış yaşadı.

OKX, kullanıcıları arasındaki USDT varlıklarının 5,97 milyara yükseldiğini ve son POR anlık görüntüsünden bu yana 254 milyon USDT’lik önemli bir artışı yansıttığını bildirdi.

POR verilerinin yayınlanması, OKX kullanıcılarına borsanın rezervleri konusunda şeffaflık ve güvence sağlayarak, güvenli ve güvenilir bir ticaret ortamını sürdürme taahhüdünü yeniden teyit etmektedir.

OKX, düzenli POR anlık görüntüleri yayınlayarak şeffaflığı artırmayı ve kullanıcı tabanı arasında güven oluşturmayı amaçlıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail