binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Upbit, İki Yeni Altcoini Platformunda Listeleyeceğini Duyurdu!

Bitcoin Borsası Upbit, İki Yeni Altcoini Platformunda Listeleyeceğini Duyurdu!

Güney Kore'nin önde gelen kripto para borsalarından biri olan Upbit platformuna iki yeni altcoin işlem paritesi ekleyeceğini duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Upbit 27 Mart 2024 tarihinden itibaren, küresel standart dijital varlık borsası olarak itibarını pekiştirmek için yeni dijital varlıklar ekledi.

Upbit, MNT ve POKT’un Eklenmesiyle Dijital Varlıkları Çeşitlendiriyor

Yeni eklenenler arasında MNT ve POKT bulunmaktadır. MNT, KRW, BTC ve USDT paritelerinde işlem yapmak için kullanılabilirken, POKT BTC ve USDT paritelerinde işlem yapmak için kullanılabilir.

Kullanıcılar hemen MNT ve POKT yatırabilecekler. Bununla birlikte, MNT yalnızca Ethereum ağından para yatırma işlemlerini destekler.

İlgili Haber  Bu Altcoin Vakfı, Blockchain İşlem Hızlarını Önemli Düzeyde Arttıracak İddialı Bir Plan Açıkladı!

Güvenli işlemler sağlamak için Upbit, yeni dijital varlıklar eklendiğinde bazı siparişlere kısıtlamalar getirir. Örneğin, satın alma emirleri yeni bir dijital varlık eklendikten hemen sonra yaklaşık 5 dakika boyunca kısıtlanır ve piyasa ve rezerv emirleri de ilk saat için kısıtlanır.

Şu anda MNT 1,15$, POKT ise 0,34$ olarak fiyatlanıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail