blank
BitcoinHaberler

Bitcoin (BTC) 36.000 Doları Geçti, Piyasa Hacmi 1 Trilyon Dolara Dayandı!

Bitcoin fiyatı zincirlerini kırmaya devam ediyor!

Gün içerisinde rekor seviyelere ulaşan BTC fiyatı, yükseliş ivmesini arttırdı ve 36.000 dolar seviyesini de geride bıraktı. 36.250 dolar seviyelerine kadar yükselen BTC fiyatı ABD’den gelen karışıklık haberlerinden sonra vites yükseltti.

İlgili Haber  Son Dakika! ABD Karıştı, VIX Yükseldi Bitcoin (BTC) Düştü! Son Durum Ne?

Haberin etkisiyle beraber yükseldiği tahmin edilen Bitcoin fiyatı, her ne kadar yükseliş yaşamış olsa da ABD borsalarından gelen düşüş haberleri ile gerileme yaşayabilir. Bu sebeple her zaman mantıklı seviyelerden yatırım yapmak ve fiyat düştükçe alış yapmak oldukça önemli.

Önemli seviyeler için aşağıdaki güncel analizimizi okuyabilirsiniz:

İlgili Haber  Dikkat! Bitcoin (BTC) Düşüş Sinyali Mi Veriyor? – Detaylı Teknik Analiz

Yükselişlerden sonra 980 milyar dolara ulaşan genel kripto para piyasa hacmi, 1 trilyon dolarlık önemli eşiğe adeta göz kırpıyor. 1 trilyon dolarlık piyasa hacminin geçilmesiyle birçok yatırımcının da piyasaya gireceği tahmin ediliyor.

Rekor seviyelere ulaşan BTC’nin piyasaya hakimiyeti yüzde 68 seviyelerinde olurken, piyasa hacmi ise 670 milyar dolara ulaşmış durumda.

Bitcoin fiyatını sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu