blank
BitcoinBorsaHaberler

Bitcoin (BTC) Borsası Binance Kısa Süreliğine Kapanacağını Duyurdu!

Binance planlı bir çalışma nedeniyle kısa süreli kapanacağını duyurdu.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 25 Aralık günü TSİ ile 05.00 de, önceden planlanmış sistem yükseltme çalışması yapılacağını duyurdu.

Sistem yükseltme işlemi yaklaşık 1 saat sürecek. Binance vadeli işlem ve opsiyon alım satım işlemleri, yükseltme sürecince kesintiye uğramayacak.

Çalışmadan etkilenecek ve kısa süreli hizmet veremeyecek işlemler ise şöyle; Para yatırma, para çekme, spot ve marj ticareti, P2P ticareti, OTC Portal ticareti, tasarruf ve itfa, likidite takas etme veya likidite ekleme / çıkarma, Launchpool’daki varlıkları stake etme veya kullanma ve varlık transferleri.

Kullanıcılara, yükseltme tamamlandıktan sonra siparişlerini iptal etmek, para yatırma işlemlerini, para çekme işlemlerini yapmak ve ticarete devam etmeden önce hesapla ilgili diğer tüm işlevleri kullanmaları için 30 dakikalık bir süre verilecek.

Yükseltme ile, genel sistem performansı ve kararlılık iyileştirmeleri yapılacağı bildirildi. Geçtiğimiz günlerde Binance’nin sistemlerinin hata vermesi nedeniyle, sistem kapatılmış ve bir çok yatırımcı uzun bir süre işlem yapamamıştı. Binance’nin sistemlerinin performansını yükseltmesi ve iyileştirme çalışmalarının artırılması, yatırımcılar tarafından olumlu karşılandı.

İlgili Haber  Bitcoin (BTC) Borsası Binance Çöktü! Binance CEO'su Açıklama Yaptı! Ne Zaman Açılacak?
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu