BorsaHaberler

Bitcoin (BTC) Borsası Coinbase, 3 Kripto Parayı Listeleyeceğini Duyurdu! “Yüzde 100 Yükseldi”

Coinbase kripto para listelemelerine devam ediyor.

Son dönemde yeni coin listelemeleriyle gündemde olan Coinbase, 3 yeni kripto parayı daha listeleyeceğini duyurdu.

Şirket tarafından yapılan açıklamada; Ankr (ANKR) Curve DAO Token (CRV) ve Storj (STORJ) Coinbase Pro’da başlıyor.” denildi.

Bugün itibariyle kripto paraların Coinbase’e transfer edilebileceği belirtildi. Likidite koşulları sağlanırsa bu 3 kripto paranın ticaretinin 25 Mart Perşembe günü başlayacağı belirtildi.

Coinbase tarafından yapılan açıklamada; “Müşterilerimizden aldığımız en yaygın taleplerden biri, platformumuzda daha fazla varlık alıp satabilmektir. Listeleme sürecimizin şartlarına göre, zaman içinde standartlarımızı karşılayan daha fazla varlığı desteklemeyi umuyoruz.” denildi.

Coinbase’in listeleyeceğini duyurmasının ardından CRV %30, ANKR %45, Storj %100 oranında yükseldi.

Cardano’da da benzer bir durum yaşanmış ve listelemesi sonrası beklenti bittiği için satış baskısının arttığı gözlenmişti. Bu coinlerde de benzer bir durum yaşanacak mı takip ediyor olacağız.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Nahit

Bu tür bilgileri paylaşırken daha önceden bilgi verseniz olmuyor mu


Başa dön tuşu